vynechání MS při braní HA

Anonymni
12.9.09 15:40

vynechání MS při braní HA

Zdravím, beru antikoncepci pravidelně už 4 roky, ale tenhle měsíc jsem zapomněla jednu tabletu ve třetím týdnu (den předtím došlo ke styku), od chvíle zapomenutí jsme raději styk neměli. Přesto se mi MS nedostavila - zatím jeden den. Beru ascorutin na cévy. Myslíte, že by mohlo jít o těhotenství? Vím, že doporučíte test, ten doma mám, ale nevím, zda ho má cenu dělat den po vynechání MS.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16742
12.9.09 19:16

počkej a uvidíš co jinýho na to říct? Nikdo ti neřekne nic jistýho,takže jiná možnost není
A jesli se ptáš jestli jeto možný, tak doknce i každej doktor ti řekne že v medicíně je možné všechno. Osobně znám několik párů který otěhotněli i přes HA a pokud vím tka i ta je pouze 99%ní.Takže když to jde i s ní,proč ne když vynecháš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
13.9.09 07:11

Ahoj, takže v den styku jsi tabletku vzala? Tak by o mělo být v pohodě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
13.9.09 08:55

evisku spermie přežívají vevnitř klidně i 3,4dny,takže to že vzala tabletu v den styku nic neznamená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.9.09 14:06

V příbalovém letáku k antikoncepci jsem četla,že když se tableta zapomene vzít ve třetím týdnu,další se již nemá brát a nechat proběhnout menstruaci dříve-tím se zabrání otěhotnění.Pokud v prvním týdnu užívání,tak to je problém :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4
29.7.15 00:13

Ahoj, omlouvam se, ze do toho vstupuji, ale mam podobny problem. Na zacatku mesice jsem dostala ms mela jsem ji slabou hodne, ale dostsla jsem id doktora antikoncepci po roce, co jsem ji nebrala a mela jsem ji nasadit, tak jsem rak ucinila a v tu rani ms zmizela uplne.Ted jsem dobrala pradky uz 4 ted vynechavam a porad nic 8o test je samozrejme negativni. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
29.7.15 00:55

@Nik19 Ahoj, mně se to stejné stalo po nasazení HA po porodu. První MS jsem vůbec nedostala, přišla až ta druhá. Dokonce do tak bylo uvedeno i v příbalovém letáku, že je možné, že ta první prostě nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama