HCG na počátku - je možné, že jde o dvojčata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 12.11.18 16:14
HCG na počátku

Ahoj,
měla bych dotaz na hladiny HCG. Vím, že je toho plný internet, jenže já jsem opravdu zmatená. V pátek mě začlo pobolívat v podbřišku, včera to stále bolelo, tak jsem i z jiných důvodů skočila udělat test a ejhle. Po 11 měsících konečně II a to ještě asi po 10s :D tak jsem byla strašně šťastná. Pro všechny možné strachy jsem si došla na HCG z krve, dnes 3t+6. Vím, je strašně brzy, ale hrozně mě II překvapily a to ještě takhle brzy. Hodnota je 313. Rozmezí je různé. Jen ve čtvrtek tam ještě na testu nebyl ani duch a teď dálnice jak hrom a 313. Je možné, že jde o dvojčata? 8o
Doufám, že už to teď dopadne, ať je tam jedno nebo dvě… Při blížícím se potratu by už teď hodnoty klesaly, kdyby se šlo na krev za dva dny, že?
Dopředu moc děkuji! Jsem vyplašená, že to snad víc nejde…
 Z.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineNicky B
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 12.11.18 16:21

@Z_eba Mě to přijde jako hodnota zcela v pořádku - běžně se obden násobí, nicméně někomu tu běží ještě rychleji :) Dvojčátka to znamenat nemusí.
Na potrat bych vůbec nemyslela, není přece důvod :) Vypadá to na hezké těhotenství. Ale ano, špatný konec poznáš podle špatně rostoucího, nebo dokonce klesajícího hcg.
A gratuluji :potlesk: :srdce:

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 12.11.18 16:23

@Nicky B
Moc děkuji :) já jsem čekala něco kolem 50-100 jednotek jestli vůbec a ne tohle :D jsem strašně šťastná a vyplašená zároveň, že pořád brečím ..
děkuji ;) za reakci
 Z.

ii-ivuska
Kecalka 357 příspěvků 12.11.18 16:29

@Z_eba Myslim, ze je to naprosto v poradku, taky jsem na sobe brzy citila těhotenství a jelikoz jsem mela siliciho ducha od 10dpo, zasla jsem si na krev a v 3tt+3 jsem mela hcg 107 a o 5 dni pozdeji uz 3900, takze jsem taky byla zvedava zda to nebudou dvojcata a zatim tam je jedno miminko. ;) Tak se raduj a drzim pesti v uspesnem vyvoji. :srdce:

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 12.11.18 16:34

Děkuji, právě mi přišlo divné, že ve čtvrtek žádný duch, nic… a teď 313 jednotek… ale asi nějaký vadný kus testu :D děkuji moc… taky přeji hodně štěstí a držíme palce :)

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 12.11.18 16:50

Neřeš prosimte potrat když si sotva těhotná. :lol: někdy fakt naprosto zbytečně rozvíjí ženský totální scénare????????

Já měla ve čtvrtek negativní test a v pondělí dvě čárky. Možné to tedy je.

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 12.11.18 16:52

Co dodat :D člověk se bojí…
gratuluji!! :)

ii-ivuska
Kecalka 357 příspěvků 12.11.18 16:55

@Z_eba Počkej a to je teprve začátek :mrgreen: Potom nervy na kontroku :srdce: ,nekonečné cekani na každou kontrolu, potom na genetiku, atd. Ted to zacina o po zbytek zivota to uz bude jen horší :) :) :)

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 12.11.18 17:06

@ii-ivuska jojo… to mi říkal takhle šéfik, a my už včera kvůli té novině nedokázali usnout… a to teď ještě můžeme v klidu spát :D

ugluk
Hvězda diskuse 43505 příspěvků 12.11.18 17:37

Ne, z hladiny hCG na počátku nemůžeš soudit ani počet embryí, ani prosperitu těhotenství. Každopádně těhotná jsi a dál se uvidí.

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 14.11.18 15:47

Ahoj, tak po dnešním testu HCG je tam 960,4 :D
Takže my doma jsme naprosto a úplně nejvíc šťastní, a na ostatní myslet nebudeme.
Děkujeme ;)
 Z.

ii-ivuska
Kecalka 357 příspěvků 14.11.18 18:25

@Z_eba Moc gratuluji, hcg roste krásně, tak jen tak dál :potlesk:
Za týden by uz mohlo neco jit videt na ultrazvuku :kytka:

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 15.11.18 07:20

@ii-ivuska :) to půjdeme 28.11. na utz :) ona by nás dřív ani neobjednala nejspíš :)

Díky
z.

Suzzy84
Kecalka 238 příspěvků 15.11.18 12:39

@Z_eba já to měla stejně stim testem naskočila mi druhá čárka během pár vteřin a krásná tmavá, když jsem byla na první kontrole tak nešlo skoro nic vidět a chvíli jsem si říkala jestli to nejsou dvojčátka hladinu hcg si nepamatuji ale teď jsem ve 28tt a čekáme krásného chlapečka tak přeju moc štěstí ať to vyjde a dojdete až do konce těhotenství :palec: :srdce:

Z_eba
Povídálka 41 příspěvků 15.11.18 14:00

@Suzzy84 a můžu se zeptat, asi hladiny HCG jste nezjišťovali, že? Já jsem neskutečně šťastná, jen mi to příjde hodně vysoké… přístup k internetu je děsná věc. Vnitřně vím, že to dopadne dobře, jen ten strach… :) Díky moc
Přeji hodně štěstí :) a hladký průběh až k miminku v náručí :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >