HELP! Nechce MM při viróze

256
28.2.06 11:34

HELP! Nechce MM při viróze

Ahojte,

můj synek je nemocný, prý viróza. Nejdřív měl asi 4 dny vysoké teploty, dávala jsem panadol sirup a sprchovali jsme ho vlažnou vodou. Malý nechtěl nic jíst, chodil se kojit skoro po hodině. Doktorka to tak taky doporučila.
Jakmile odezněly teploty, přestal úplně pít MM!!! Je to pro mě šok! Prsa mám jak Dolly Buster, tvrdá, bolí! Dětská doktorka říká, že děti při virózách MM odmítají (kdo je na UM,tak se jim nemá dávat). Už je to druhý den.

Myslíte, že se syn, před tímto úplný závislák, vrátí ke kojení? Má rok a půl, kojili jsme tak 10× denně.Nechci ho odstavit!

Jak často mám odstříkávat? Kvůli bolesti i kvůli tomu, aby mi mléko zůstalo?

Máte někdo podobnou zkušennost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.2.06 14:19

Ahoj Michi,
už je to dávno, co jsem kojila. Budou to tak 2 roky, co se mi stalo něco podobného. Malá tentrát 5 měsíců, měla také nějakou virózu a najednou mi celý den nechněla pít. Taky jsem měla nalitá prsa a bála se, jestli se ještě chytne. Musela jsem to odstříkat. Vždycky tak, aby to netlačilo. To mlíčko si raději dávej do ledničky, ale zkus ho vyměňovat za čerstvé, aby, když dostane chuť jsi mu dala to nejčerstvější.
No a druhý den chtěla tak napůl a pak už zase jen pila. Hlavně nepřestávejte. Byla by to škoda.

Nepřihlášená Evča.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama