Hemangiom jater

306
15.5.18 10:23

Hemangiom jater

Dobrý den, nyní jsem v 19tt a byl mi zjištěn hemangiom na játrech o velikosti 14mm. Čeká mě ještě jedno kontrolní sono měsíc před termínem porodu, aby se zjistilo jestli se hemangiom moc nezvětšil pokud by se zvětšil dost byl by nutný císařský řez aby se předešlo komplikacím. A tak se chci zeptat má někdo zkušenost s hemangiomem v těhotenství? Rodily ste přirozeně a nebo vám byl doporučen císařský řez i při tak malém hemangiomu. Mám strach aby i tak malý hemangiom u přirozeného porodu nepraskl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20831
15.5.18 14:30

Kdo te proboha takhle desi?
Hemangiom ma spousta lidi, aniz by o tom vůbec vedela a ze by praskl jsem snad v zivote nevidela…U 14 mm je to opravdu krajne nepravdepodobne. Cisare kvůli tomu fakt delat nebudou, není důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
15.5.18 14:40

No kvůli tak malému by císař nebyl, já se jen ptám jestli s tím má někdo zkušenost. Nikdo mě neděsí jen paní doktorka říkala že když o něm ted víme tak že ho radši pohlídáme. Jinak jsem to četla na netu že muže větší hemangiom prasknout a způsobit vnitřní krvácení a to i sám od sebe. O ona sama říkala kdyby povyrostl moc tak že by byla radši pro císařský řez aby jsme předešli komplikacím když o tom víme. Že při porodu je vyvíjen velký tlak. S gynekoložkou jsem to ještě neřešila tam jdu za 2 týdny tohle mi zjistil jiný doktor při jiném vyšetření. Tak se jen prám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20831
15.5.18 14:58

Tak to hod za hlavu, ze by vyrostl tak, aby kvůli tomu musel byt cisar, se urcite bat nemusíš. Je to naprosto bezna věc, mozna to mas veky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
18.5.18 17:17

Ahoj, včera mi zjistili na ultrazvuku břicha, že mám na játrech hemangiom o velikosti 40×40 mm. Máte s tím někdo zkušenosti? Jsem z toho pěkně vystrašená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama