Tvrdnutí břicha při chůzi 20. týden těhotenství

Anonymní
15.5.18 08:18

Tvrdnutí při chůzi

Ahoj holky, jsem v 20 TT a při chůzi mám tvrdší břicho než při ležení nebo sezení myslíte že je to normální? Jsem prvorodička a na kontrolu jdu za týden.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2494
15.5.18 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 20 TT a při chůzi mám tvrdší břicho než při ležení nebo sezení myslíte že je to normální? Jsem prvorodička a na kontrolu jdu za týden.

Nekdo to ma… doktoru to rekni a spis odpocivej, malemu se v tvrdem brisku urcite nelibi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
15.5.18 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 20 TT a při chůzi mám tvrdší břicho než při ležení nebo sezení myslíte že je to normální? Jsem prvorodička a na kontrolu jdu za týden.

Kup si magnesium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 08:37

Mám tady magnesium B6 premium to můžu že? Nebo mám počkat za týden co mi předepíše Dr nebo tím magnesiem nic nezkazim?

• Citovat
  • Nahlásit
2494
15.5.18 08:39
@Anonymní píše:
Mám tady magnesium B6 premium to můžu že? Nebo mám počkat za týden co mi předepíše Dr nebo tím magnesiem nic nezkazim?

Me stacilo pit magnesii a mela jsem pokoj, tak zkus ty vitaminy a uvidis, ale na kontrole to rekni urcite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
15.5.18 08:42
@Anonymní píše:

Já bych radši koupila normální magnesiu (to rozpustný do vody ) než ti dr. Napíše tablety, B6 ti neublíží ale tolik by se toho nemělo kvůli plodu přečti pribalovy leták

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 09:18

A nemůže to tvrdnutí ublížit miminku? Zajdu si pro rozpustný magnesium..

• Citovat
  • Nahlásit
357
15.5.18 09:22
@Anonymní píše:
A nemůže to tvrdnutí ublížit miminku? Zajdu si pro rozpustný magnesium..

Pokud to není pravidelne a není to bolestive tak bych koupila to magnesium ale pokud se necítís takový ten blby pocit zajdi si k doktorce :-) ale nemělo by to nic byt u mě to bylo normální tvrdlo mi hooodne ze jsem brala až 6 tablet denne magnesia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 09:25

Bolestivé to není spíš nepříjemné a jen při delší procházce jinak mi to netvrdne.. tak nevím no :(

• Citovat
  • Nahlásit
1265
15.5.18 09:55

Je to normální v téhle míře, nemusíš se bát, užívej si těhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 11:01

Já jsem právě ze všeho vyplašená bojím se o Mimi :( tak snad to opravdu nic nebude.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama