Hematom v 6-7 týdnu těhotentsví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 13.12.16 09:29
Hematom v 6-7tt

Ahoj, minulé úterý 6.12. jsem se objednala na gyn dělal mi ultrazvuk a potvrdil 6 tt. V neděli jsem začala krvácet a začalo mě bolet břicho, tak jsme okamžitě jeli na pohotovost. Tam mě vyšetřila doktorka a potvrdila už 7+0 tt jenže mi našla hematom větší než plod. Takže ležím. Brali mi krev a beru léky na zastavení krvácení a podporu těhotenství. Jepikož čekám své první mímo tak by mě zajímalo jestli si toho můj gyn nevšiml :zed: nebo tam ještě ten hematom nebyl. Ukazoval mi něco vedle plodu a k tomu řekl že to může být že se to druhé neuchytilo. A že to časem zmizí.
Takže má otázka zní mohl se tam hematom vytvořit za 5 dní? Když je větší jak plod? Máte s tím někdo zkušenosti? :(

Ještě bych dodala že krvácení ustalo jen slabě občas špiním a břicho mě občas pobolívá, ale slabě - kontrolní ultrazvuk mám ve čtvrtek

Reakce:

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 13.12.16 09:36

Já měla hematom cca 12 týden? Mslím, že to bylo spojené s pohlavném stykm, říkal i gynekolog.

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 13.12.16 09:42

U nás to pohlavním stykem být nemůže, protože dlouho nebyl :oops: :D

Laduša
Kelišová 6607 příspěvků 13.12.16 09:57

Vím, že je to těžký, ale zkus to neřešit, nic na tom nezměníš, stává se to… i kdyby tam byl malej hematom při první kontrole, co by to změnilo na tvým současným stavu :nevim:…ze začátku je to bohužel často buď anebo…pokud budeš brát Utrogestan a Ascorutin a dodržovat klid. režim, než se to vstřebá, uděláš max. možnýho… přeju, ať se to vyvíjí dál dobře ;)

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 11:12

Ahojky, měla jsem hematom ve stejném týdnu jako ty, 99% hematomu se vstřebá, chce to opravdu jen klid a brát léky… A samo to zmizí, prcek je určitě bojovník :kytka:

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 13.12.16 11:32

Laduša - děkuji samozřejmě nic neděláem opravdu mám nohy nahoře a beru léky tak vidím trošku naděje. Ovšem také počítám i s tím nejhorším.

Carolin - domlouvám mu, aby se těšil na svět. Tak snad uvidíme odezvu ve čtvrtek

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 13.12.16 12:06

@Daphi mě se vytvořil hematom ze stresu během 24 hodin.. a bohužel jak praskl, tak smetl i to malý.. též v 6tt.. tak hodně štěstí, at to nedopadne stejně..

Daphi
Povídálka 31 příspěvků 15.12.16 18:18

Ahoj, tak plod se vyvíjí a hematom se neplní což je teda dobře. Ale rozhodující bude následující týden (9tt) když se bude tvořit placenta. Pokud se placenta vytvoří na místě hematomu tak plod nemá šanci. Ovšem pokud na 3/4 tak ještě šanci má.

Z čehož vyplývá že mě čeká další týden plný stresu. Ráno se dozvím jestli mě pustí nebo tu odležím ten týden

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >