Reklama

Hraniční průtoky v mozku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:52
Hraniční průtoky v mozku

Ahoj, byla jsem na posledním screeningu, kde říkal, že miminko je v pořádku a na konci mi gyn řekl, že má hraniční průtoky v mozku, nevíte co to znamená? Mám se bát? Ptala jsem se, ale nechtěl odpovědět, tak ted nevím co si myslet… Poradí někdo? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jenisa
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 12.12.16 14:12

Muze to znamenat, ze placenta zacina starnout.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:16

@Jenisa A to znamená také co? A pro miminko je to špatné? Může být postižený?

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 12.12.16 14:25

V kolikátém jsi týdnu těhotenství. Když placenta stárně znamená to, že už nedokáže miminko plnohodnotně zásovobvat živinami, kyslíkem. Průtoky v mozku se měří právě z důvodu okysličení. Pokud jsou hraniční tak to je ještě dobré, ale určitě tě budou víc hlídat. Ono také téžko říct. Mě měřili u prvního dítěte průtoky a vypadalo to dobře a já začala předčasně rodit, malý už měl málo kyslíku. Druhé dítě, zese už mělo průtoky nic moc a po porodu nakonec jěště v pohodě. Ale u mě byl jiný problém s protilátkamy. Držím palce.

Jenisa
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 12.12.16 14:28

Jak pise @Mína47 .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:30

@Mína47 33tt :( a pozval si mě až za měsíc :( bojím se, že pokud je to teda takhle tak aby to vše dopadlo dobře :(

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 12.12.16 14:38

Určitě nebude postižené proto, že má hraniční průtoky, aspoň mé děti se narodili zdravé. Rodila jsem 36 a 37 týden, to je hranice kdy už se bere mimčo jako donošené. Kontrola by tedy mohla být dřív, ale zase těžko posuzovat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:42

@Mína47 tak hlavně aby tam mělo dost kyslíku, jsem fakt z roho bez sebe, proč neodpověděl normálně, neřekl konstruktvní odpověd, je to špatné nebo to ještě jde, atd. řekl jen, at to nechám být… tak hlavně aby tam opravdu šel kyslík, a at se narodí klidně dřív, hlavně at je v pořádku :(

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 12.12.16 14:48

V kolikátém týdnu teda jsi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:49

@Judithkaj 33tt

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 12.12.16 14:50

To jsou doktoři takhle uklidní jen málokterou těhotnou. Pokud budeš sledovat pohyby tak by to mělo být v pořádku, podle toho to sama poznáš. Já jsem byla u prvního dítěte tak vystresovaná, že bych si nejraději koupila fonendoskop a poslouchala srdíčko pro můj klid. Takže ti rozumím.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 12.12.16 14:52

Já měla hraniční průtoky, ale pupečníkové. Nevím, co znamená hraniční průtoky v mozku. Ty pupečníkové jak psaly holky. Miminko hůř roste, případně už neroste. Pokud nestrádá, tak jako mě, tak se čekalo, až dozraje. Rodila jsem v 39tt a dítě mělo 2600 g. Byl.tzv.hypotro­fický novorozenec. Ale byl v pořádku. Pokud by dítě strádalo, porod vyvolají daleko dříve.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:56

@Judithkaj mě právě řekl at to nechám být a at příjdu za měsíc na pásy :nevim: ted má mimčo 2kg, ale bojím se fakt co bude za ty 4 týdny :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 14:57

@Mína47 naštěstí mám angelsounds, takže to je v pohodě, ale fakt s bojím aby tam šel ten kyslík a nebylo postižené či něco horšího :oops:

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 12.12.16 14:58

Ano také jsem první dítě měla hypotrofické. Kontrolují se průtoky pupečníkem i v mozku. Ale já měla těhotenství problematické tak kontrol bylo mnohem více celkově.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama