Úbytek plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 12.12.16 11:52
Úbytek plodové vody

Milé dámy, chtěla bych se zeptat jsem 33+3 tt a ve 33tt mi náhodně zjistili úbytek plodové vody. Přišlo se na to náhodou pro bolesti a stahy dělohy k tomu špinění a cesta na pohotovost. Dnes jsem absolvovala uz udělali i průtoky u mimča, lékařka na uz řekla, že chce částější kontroly a ta v poradně mi sdělila at si pak jdu na plánovanou kontrolu za týden. Na otázku jak může voda ubývat mi neodpověděla. A na to zda ji ubylo jen malinko mlčela. Nejsem z tohoto přístupu nadšená to se přiznávám

Reakce:

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 12.12.16 13:37

Vlastní zkušenost nemám, ale kamarádka ležela v nemocnici začala předčasně rodit. Odtékala jí plodová voda a snažili se udržet těhotenství aspoň pár týdnů. Říkali jí, že se plodová voda může doplňovat i vstřebávat, odtékat. Moc jsem asi neporadila, ale důležité jsou určitě častější kontroly. Doktory co neumí odpovídat na otázky nesnášim! Já jsem ráda, když se mi vše vysvětlí, jsem pak mnohem klidnější. Zkus se zeptat doktorů na porodnice.cz, nebo kouni na starší dotazy.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 12.12.16 14:26

Děkuji za odpověď. Doktorka na porodnici chtěla častější kontroly, doktorka na ultrazvuku to samé a doktorka v poradně…no přišla mi dost laxní. Přitom jsem ji říkala problémy a opakovaně mi dělala ultrazvuk pro velký hematom v děloze.

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 12.12.16 14:44

Doktorky v poradně mi přijdou dost laxní celkově. Přijde mi, že tomu ani moc nerozumí, proto ani radši neodpovídají. Já jsem tu mojí ještě musela poučovat co a jak - jezdila jsem naštěstí s komplikacemi k Apolináři. Hlavně ať je mimčo zdravé, držím palce.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 12.12.16 19:30

Děkuji

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 16.02.17 13:02
Váha mimča a úbytek plodové vody

Ahojky holky, jsem prvorodička, ted 37tt+2,dnes mi řekli v poradně že mrňous je malinkej, ale učáry v tabulce růstové retardace, má 2684g, z toho slova retardace mi je do breku, ještě mi řekli, že mám úbytek plodové vody, je to nějaký velký problem? vím že mimčo budou hlídat, doktorka mi řekla že nedoporučuje nepřenášet..jsem z toho rozhozená..na kontrolu jdu zase za týden, monitor srdíčka je ok…Děkuji za Vaše názory a zkušenosti :(

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 16.02.17 14:51

@Romikulada Hlavně se uklidni! Já jsem měla u syna opravdu pořádnou růstovou retardaci. Měla jsem tedy problémy s protilákama, ale narodil se ve 37+0 a vážil pod 2 kg. UZ ukazoval víc, ale prostě neodhadli. Proč byl tak malý a hubený také pořádně nevěděli, jen z těch protilátek to nebylo. Je z něj normální chytrý kluk. Hubenost mu tedy zůstala asi i geneticky a hlavně, že je děsnej nimra v jídle. Ubytek plodové vody když budou hlídat tak by se nemělo nic stát.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >