Reklama

Těhotná - na co se vymluvit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:55
Tehotna na co se vymluvit

Ahoj omlouvam se za anonym ale zatim nechci aby to nekdo vedel, prave jsem zjistila ze jsem tehotna celkem jsem s tim nepocitala jsem asi v 6 tt na vanoce jedeme s partou znamych a kamaradu na hory a ja se tesila na lyzovani to samo nemuzu ale na co se mam vymluvit vsichni vi ze umim lyzovat a ze se na to tesim. Navic tam budem mit dceru 2 r takze na zada se vymlouvat nemuzu protoze obcas chce dcera nest a ja ji proste do naruce vezmu coz by bylo podezrele. Nechci to zatim nikomu rikat vite jak jeste je brzy ale tak nejaka vymluva napada vas proc nelyzuji?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

TSMoruga
Závislačka 3176 příspěvků 12.12.16 10:57

Jsem netušila, že 6. týden těhotenství je smrtelná nemoc, při které nic dělat nemůžeš. :jazyk:
Nebo máš nějaký závažnější problém, proč bys nemohla jet? :nevim:

KatkaX
Závislačka 3174 příspěvků 12.12.16 10:57

Já myslím, že pokud lyžuješ dobře, tak není důvod nelyžovat, ale na to ses neptala. Co nějaké natažené vazy v koleně?

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 12.12.16 10:57

A proč bys nemohla lyžovat?

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:59

Nelyžuji kvůli špatnému koleni, děti bez potíží zvedám :) (mám na několikrát přetrhané vazy a operované vazy, ale stačí říci uvolněné, případný pád by to mohl totálně zlikvidovat ;) )

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:59

No vzhledem k tomu ze nikdy nevis kdo do vas narazi lidi jezdi jako prasata tak to opravdu nehodlam riskovat mame prvni dite pres ivf takze tohle je pro nas tak trochu zazrak ze to vyslo.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 12.12.16 10:59

Taky bych nelyzovala. Spadnout můžeš vždy nebo te někdo srazí. Řekla bych na rovinu, ze jsi těhotná

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 12.12.16 11:00

Bože..to se v těhotenství nesmí lyžovat? to jsem fakt nevěděla:o)
když nechceš tak nechceš. řekni že tě bolí noha, nebo svaly na lýtku, vem si s dcerou saně a udělej se pro sebe.. :nevim:

Cenzurejsn
Kecalka 137 příspěvků 12.12.16 11:01

Nevim proc by jsi nemohla lyzovat :lol: me obcas prekvapuje, jak hodne zen dela z tehotenstvi kdo vi jakou nemoc :think: Akorat na sebe bud opatrna a spis odnauc svou dceru vecnemu chovani :palec: Ustavicne tahani dvoulety dcery by ti mohlo uskodit vic jak lyzovani podle me… :roll:

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 12.12.16 11:01
@Anonymní píše:
No vzhledem k tomu ze nikdy nevis kdo do vas narazi lidi jezdi jako prasata tak to opravdu nehodlam riskovat mame prvni dite pres ivf takze tohle je pro nas tak trochu zazrak ze to vyslo.

tak to abys netahala ani to svoje dítě..víš že v těhotenství by se neměli zvedat těžké věci ;)

sonulicka
Závislačka 4254 příspěvků 12.12.16 11:01

Me se libi jak se tady nekdo na neco zepta a ostatni hned pisi urcite komenty proc bys nemohla lyzovat atd… ja sama bych to taky neriskovala vzhledem k tomu co se nam stalo tri roky zpatky na horach kdy nas zvrchu smetl nejaky frajer a kamosku odvezl vrtulnik.. napadlo me koleno mela jsem neco s vazy ale ja teda tenkrat nemohla ani chodit

žampion
Závislačka 3726 příspěvků 12.12.16 11:02
@Saatine píše:
Nelyžuji kvůli špatnému koleni, děti bez potíží zvedám :) (mám na několikrát přetrhané vazy a operované vazy, ale stačí říci uvolněné, případný pád by to mohl totálně zlikvidovat ;) )
:palec: to zní věrohodně

Jana525
Závislačka 4755 příspěvků 12.12.16 11:02
@Anonymní píše:
No vzhledem k tomu ze nikdy nevis kdo do vas narazi lidi jezdi jako prasata tak to opravdu nehodlam riskovat mame prvni dite pres ivf takze tohle je pro nas tak trochu zazrak ze to vyslo.

To se ti nedivim. Rekla bych pravdu.

vulpes
Závislačka 4957 příspěvků 12.12.16 11:03

Není nad to, zahájit těhotenství lhaním a ze všech kamarádů kolem dělat debily…
Nevymlouvala bych se nikdy na žádnou nemoc, jsem přesvědčená, že tím si ji přivoláš.

Cenzurejsn
Kecalka 137 příspěvků 12.12.16 11:08

@smurfka presne tak… :think: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama