Hemeroidy - ano nebo ne?

Anonymní
11.3.20 12:15

Hemeroidy - ano nebo ne?

Nechce se mi kvůli tomu jezdit k doktorovi, tak třeba někdo poradí i zde. Předem se omlouvám za syrovost dotazu a prosím o anonym. Udělaly se mi dvě růžovobílé bulky vedle konečníku, ale jsou od řitního otvoru vzdáleny asi 3 cm, jedna menší a jedna větší (1,5×1,5cm cca). Nemám s tím doposud žádné zkušenosti a tak nevím, jestli mohou být hemeroidy od konečníku tak vzdálené a jestli mohou být světlé?
Děkuji velice za případné rady. Pocitově mi to tam překáží, ale nebolí, nekrvácí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12049
11.3.20 12:33

Ne výrůstky na kůži nejsou hemeroid (vyhřezlá cévní struktury) ale spíš genitální bradavice zplsobené HPV virem. Nebo jiný dermatovenerologický problém.

Je to vysoce nakažlivé a potřebuješ si zajít na dermatovenerologii. Do té doby zachovávat velmi přísnou hygienu a nesouložit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13590
11.3.20 13:46

Foto nebude? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 14:27
@Janli píše:
Foto nebude? :D

Nech toho!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 21:39

@Ou to nejsou žádné výrustky, ani puchýřky, ani nic podobného o by působilo infekčně. Vypadá to jako by mi někdo dal pod tu růžovou kůži/sliznici velkou bílou fazoly například. Je to i takové tvrdčí a nemá to žádný puchýřek jako třeba akné, nic takového, ta sliznice nad tím je úplně hladká a normální. Mám před porodem, proto jsem myslela na ty hemeroidy, nevím jak to vypadá a obrázky na internetu mi podobné také nepřipadají. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
11.3.20 22:14
@Anonymní píše:
@Ou to nejsou žádné výrustky, ani puchýřky, ani nic podobného o by působilo infekčně. Vypadá to jako by mi někdo dal pod tu růžovou kůži/sliznici velkou bílou fazoly například. Je to i takové tvrdčí a nemá to žádný puchýřek jako třeba akné, nic takového, ta sliznice nad tím je úplně hladká a normální. Mám před porodem, proto jsem myslela na ty hemeroidy, nevím jak to vypadá a obrázky na internetu mi podobné také nepřipadají. :nevim:

To hemeroidy asi fakt nebudou :-( Spíš nějaký ty bradavice… fakt si s tim někam dojdi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 22:33

Podle me to bude absces.. Me se to take udelalo. Jeden cca 3 cm a druhy asi 1,5cm. Jeste, nez jsem vedela, ze je to absces, mylela jsem si, ze jsou to hemeroidy. Zkousela jsem dubovou kuru a mast na hemeroidy. Bohuzel se vsechno ale jemom zhorsovalo. Po čase, jakmile jsem si sedla, silena bolest. Pak uz jsem ani nemohla sedel a nebrecet bolesti. Jela jsem na chyrurgii, kde mi dr rekl, ze je to absces.
Vytahl mi z toho hnis a vycistil. To se opakovalo pak jeste nekolikrat a to i v těhotenství. Bohuzel u me je problem, ze mam v teto oblasti lozisko, diky ketermu se mi to porad vraci. Takze ted se snazim odstranit hnis sama, abych nemusela na chýru, protože je to oprabdu velmi bolestive. Hodne mi na to pomaha to misto mit namazane kreme (nejlepe detsky bepanten) a hnis mi pak odchází dost casto sam.
Hodne se to prave projevuje i u zen ored porodem.. Respektive mista, kde se to muze zaparit.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama