Hemeroidy- dlouhodobý problém

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 18:16

Hemeroidy- dlouhodobý problém

Ahojte :mavam: dlouho se rozmýšlím, jestli sem napsat svůj problém, jelikož to není příjemné, ale potřebovala bych radu.
Je mi 22 a už asi 3 roky trpím na hemeroidy. 3× jsem kvůli tomu byla u Dr, vždy mi řekla, že tam mám malý hemeroid a mám si to mazat. Ale furt nemizí, jakoby viditelné jsou u konečníku 2 růžové bouličky, spíš jako kůže (nevím co to je, jestli to může být od nějakých hemoroidů předchozích ta kůže :nevim:, ale je to růžové ne fialové, takže hemeroid to asi nebude?) no a potom když si sednu, tak jakoby vyleze občas takový fialový váček, takže tuším, ze asi to bude ten hemeroid a je nejspíš vnitřní? Když nejde jinak vidět. No a teď k dotazu. Je to pořád dokola, při tuhé stolici krev na papíře, občas svědění. Doktorka porad říká to samé a na zákrok se nějak necítím, ani nevím, jak by ten vnitřní operovali. Spíš se ale bojím, jestli když už je to takovou dobu, mě to nějak nemůže ohrozit? Nějak mi to nevadí, ze ho mám, spis se bojím, jestli to není nebezpečné. Mam teď dost problému a nechci zasahovat ještě do tohoto. A ještě otázka, muže se vstřebat úplně nebo ho taky mate některá už takovou dobu? :,( Moc se v tom nevyznám a Dr mi většinou nedá odpověď.
Děkuji a omlouvám se z anonym. Intimní tema.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8664
16.11.21 18:21

Kup si Diozen a ber ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11993
16.11.21 18:45

A řešíš to jen u praktika nebo chodíš k proktologovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9426
16.11.21 19:16
@Anonymní píše:
Ahojte :mavam: dlouho se rozmýšlím, jestli sem napsat svůj problém, jelikož to není příjemné, ale potřebovala bych radu.
Je mi 22 a už asi 3 roky trpím na hemeroidy. 3× jsem kvůli tomu byla u Dr, vždy mi řekla, že tam mám malý hemeroid a mám si to mazat. Ale furt nemizí, jakoby viditelné jsou u konečníku 2 růžové bouličky, spíš jako kůže (nevím co to je, jestli to může být od nějakých hemoroidů předchozích ta kůže :nevim:, ale je to růžové ne fialové, takže hemeroid to asi nebude?) no a potom když si sednu, tak jakoby vyleze občas takový fialový váček, takže tuším, ze asi to bude ten hemeroid a je nejspíš vnitřní? Když nejde jinak vidět. No a teď k dotazu. Je to pořád dokola, při tuhé stolici krev na papíře, občas svědění. Doktorka porad říká to samé a na zákrok se nějak necítím, ani nevím, jak by ten vnitřní operovali. Spíš se ale bojím, jestli když už je to takovou dobu, mě to nějak nemůže ohrozit? Nějak mi to nevadí, ze ho mám, spis se bojím, jestli to není nebezpečné. Mam teď dost problému a nechci zasahovat ještě do tohoto. A ještě otázka, muže se vstřebat úplně nebo ho taky mate některá už takovou dobu? :,( Moc se v tom nevyznám a Dr mi většinou nedá odpověď.
Děkuji a omlouvám se z anonym. Intimní tema.

Dle popisu mi přijde, že si nebyla na proktologii. Tak tam jdi. Mohou udělat podrobné vyšetření konečníku a vysvětlí ti možnosti. Vnitřní hemoroidy se řeší obvykle na pojišťovnu gumičkami či si zaplatíš třeba laser, pokud by bylo třeba. Vzhledem k tvému mladému věku a předpokladu, že budeš časem těhotná, tak je na tu proktologii vhodné zajít a pokud by bylo vhodné odstranění řešit před těhotenstvím. Také se dává třeba Detralex na zpevnění cév.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
30.11.21 19:06

Ja som bola pred 2 mesiacmi u proktologa a hned na 1.navsteve mi rovno odstránil 4 popôrodné hemoroidy vnitrni o ktorých som ani netusila🙈 zákrok nebolel, ale bol neprijemny, trval 20 minút, stal 3500 korun a hned som šla domov. Rekonvalescencia ôk, bez bolesti, len nepríjemné pocity dole. 2 týždne potom sa mi spravila fisura(trhlinka), tak teraz liečim toto, tak mu asi budem volat🙈 na kontrolu, lebo stále to není úplně ono a už to ide na psychiku. Od začiatku roka riešim zadek😃 ak má niekto podobný problém, napište, člověk v tom aspoň není sam :zed: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
30.11.21 19:09

Takže tým som chcela zakladatelků podpořit, že odstranění vnitřních hemeroidu je brnkacka😉 pokiaľ niesu extra veľké, nemusíš sa vôbec báť a môžeš naozaj hneď fungovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
30.11.21 19:13

Ešte pridám, že asi 8 rokov dozadu sa mi spravila bulka na konečníku velikost fazule, nevěděla som co to je, bežala na chýru, tak mi to rozrezali po lokálnom umrtveni, neskutočná úľava, za 3 dní som bola úplne ôk. Lenže tam bola ta výhoda, že som nevedela čo to je a negooglila na nete, psychika robí vela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat