Hemnes nebo Beddinge na trvalé spaní do garsonky?

Anonymní
14.11.14 20:49

Hemnes nebo Beddinge na trvalé spaní do garsonky?

Zdravím,

budu bydlet s dcerou v 1+1, budu spát v kuchyni, postel pro mě i gauč se mi nevejdou.
Uvažuju o posteli Hemnes
nebo
Beddinge

U Hemnes vidím jako klad, že tam je extra matrace.

Váš názor, zkušenosti?

Díky :)
Martina

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.11.14 20:51
  • Citovat
  • Nahlásit
683
14.11.14 20:54

Ahoj, mam zkusenosti s bedinge, pokud ji budes pouzivat jen jako postela jen pro sebe, tak na nejakych par let ok. Pokud to budes pres den skladat jako sedacku, pak se behem par let malinko vysedi. Pokud na ni budete dva, tak je to celkem maly, ale porad se da…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62118
14.11.14 20:54

Známá má tu první :palec: mi se to aji líbí.. a ta matrace je prostě lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
14.11.14 20:55

Mně se víc líbí ta šuplíková :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
14.11.14 20:56

Zvolila bych to druhé, myslím ze na něčem podobném jsme spali u známých a dobrý. Ale nevím teda, jestli tě třeba po měsíci nebudou bolet záda:-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
14.11.14 21:02

Na něčem takovým si jedině zničíš záda. Pokud nemáš místo, oželela bych gauč, koupila bych dvě křesílka nebo sedací vaky a sobě pořídila pořádnou postel, klidně jenom jednolůžko. Existují vyklápěcí postele ze skříně, což je do malého prostoru super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.14 21:02

Martina

Právě, u Beddinge mám obavy z proležení..
U Hemnes je výhoda, že se dá kdykoli koupit nová matrace.

Budu na ní spát sama, ale třeba se časem najde i nějaký parťák motivující mě k rozložení :)

• Citovat
  • Nahlásit
7014
14.11.14 21:03

Spala jsem nekolik tydnu na Beddinge, meli jsme to v pokoji pro hosty a ja tam prchala pred miminem. A teda dost hrozny, na obcasne prespani ok, ale po nejake dobe me dost bolela zada… Neni nad normalni polotvrdou matraci, at uz z nejake moderni peny a treba kokosu nebo kvalitni pruzinovku.
Jako svoji postel bych to nechtela ani zadarmo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62118
14.11.14 21:06
@Anonymní píše:
Právě, u Beddinge mám obavy z proležení..
U Hemnes je výhoda, že se dá kdykoli koupit nová matrace.Budu na ní spát sama, ale třeba se časem najde i nějaký parťák motivující mě k rozložení :)

ono to i líp vypadá.. a matraci můžeš vždy vyměnit.. rozkládací gauč jsem měla v minulém bytě a jak byl prosezený, tak spaní na tom bylo utrpení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48253
14.11.14 21:08

S klukem spíme na tý Hemmes. Jako postel je fajn. Ale moc si ji nedovedu představit jako gauč. Je docela dost vysoká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
14.11.14 21:10

Beddinge na každodení spaní fakt nedoporučuju (na přespání se dá). S tou druhou zkušenost nemám, ale podle obrázku vypadá, že by to mohlo být lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6818
14.11.14 21:14

Kdysi v garsonce jsem měla Ikea PS (už nevím kterou) http://www.ikea.com/…s/S09874479/ nebo http://www.ikea.com/…s/S19874389/ nebo http://www.ikea.com/…s/S09874455/ jsou všechny stejné, liší se v typu matrace. A spala jsem na tom něco přes rok, většinou sama, k ekonci už občas s přítelem (dnes po letech manželem ;) ) Akorát to teda i složené zabere více místa do protoru (ty záda jsou ve složeném stavu jakoby tlusté)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4396
14.11.14 21:14

Mame beddinge, spim na ni denne uz 4tym rokem a spokojenost naprosta. Dokonce mam dojem ze typ matrace nsme vybirali podle sebe. A dokouopit se urcite da i nova. Ve skladu je maji s carovym kodem zvlast. Pouzivame ji i jako gauc a prolezela neni

Příspěvek upraven 14.11.14 v 21:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
14.11.14 21:15

Dopořučuji Hemnes!!! Mám doma bedinge, spíme na tom manželem, není špatná, ale rychle se prosedí. Navíc teď je v Ikea „nová“ bedinge a to už není to co to bývalo… A ten „click-clack“ mechanismus je dost poruchový :nevim: Na Hemnes se dá pořídit jakákoliv matrace, což je dost velká výhoda. Navíc má úložný prostor. Jen bacha na ten rošt. Při špatné manipulaci vypadávají prkna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat