Dilema - koupelna vana s možností sprchování?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 19:29
dilema - koupelna vana s možností sprchování?

E-mimiňačky, prosím o pomoc ty z Vás, co máte dole v domě koupelnu se sprchou a nahoře s vanou. Řeším následující dilema: Nevím, jestli se budeme chodit sprchovat dolů nebo spíš nahoře používat ke sprchování vanu. A v tom případě bych potřebovala vyřešit, jestli nahoru vyzdít panel pro sprchu a jestli tam nějak cpát skleněnou zástěnu. Což by ale blokovalo okno. Závěs se mi nelíbí. Jak to máte vy? Sprchujete se ve vaně nebo chodíte spíš dolů? Naše koupelna je dispozičně naprosto shodná s touto.

Reakce:
Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 13.11.14 19:45

My máme dole sprchu, tam se sprchuje manžel. Nahoře je vana, je to podkroví a zástěna tam nejde. Sprchuju se tam já vsedě, jsem tak zvyklá ze starého bytu, to necáká. Často se chodíme sprchovat najednou, každý jinam. Děti se nahoře koupou.
Ale tohle bude mít každý jinak, někdo se koupe, jiný sprchuje…

Hadumi
Extra třída :D 13726 příspěvků 13.11.14 19:46

Dole máme sprchu a nahoře vanu, jen se sprchujeme, vanu prakticky nevyužíváme. Ale viděla jsem v cizině vanu, kdy přední stěna byla z polovic skleněná a bylo to protažené nahoru jako dveře a vypadalo to moc dobře, jen cena byla poněkud vysoká.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65127 příspěvků 13.11.14 19:56

Pokud bych měla dispozičně stejnou koupelnu, tak bych tam vecpala i sprcháč… a jinak jsme se sprchovali dole a teď v novém bude dole komplet hlavní koupelna včetně vany, protože tu nahoře jsme defacto nevyužívali.

jessikka
Extra třída :D 10925 příspěvků 13.11.14 19:59

Pokud bych řešila co kam, tak bych dolů dala vanu a nahoru k ložnicím sprcháč. Koupeme se tak 4× dpo roka, děti teď každý den, ale do budocna počítám taky nebudou. Pak to bude praktičtější. Prozatím bych děti koupala dole a jednou za čas si tam dala vanu i já.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >