Reklama

Herpesin tablety - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

labiko
Stálice 56 příspěvků 175 inzerátů 12.03.18 13:41
herpesin tablety

Nemáte někdo zkušenosti brát je preventivně? Jaké dávky? V pondělí mám jít na operaci a strašně se bojím, že budu mít opar na puse a nevezmou mě. Trpím na ně, jak jsem ve stresu, tak opar mám hned. Tak jsem si to nechala od doktora napsat, dá se to i jako prevence? Nedostanu nakonec ještě z těch prášků opar :-)

Reklama

Reakce:

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 12.03.18 14:33

Já je brala preventivně před porodem, protože trpím na opary snad všude. Brala jsem 400mg 2× denně. A fungovalo to. Ovšem po porodu mi opary vyskákaly. :?

labiko
Stálice 56 příspěvků 175 inzerátů 12.03.18 14:44

Nějaký vedlejší účinky jsi měla? Tak super, že to funguje, po operaci ať klidně naskáčou, to je mi jedno :-)díky moc, že jsi napsala :-)

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 12.03.18 15:28

Já je taky brala před operací a pomohlo. Klidně si je vezmi, nic tím nezkazíš. Rozhodně lepší, než mít opar :palec:

labiko
Stálice 56 příspěvků 175 inzerátů 12.03.18 16:03

Já vůbec nevím, jak si to mám rozpočítat, mě řekli 5×1, nebo myslíte 4× stačí? ale to vůbec nevím, jak přes noc :-)

labiko
Stálice 56 příspěvků 175 inzerátů 12.03.18 16:03

A ještě se zeptám, když to doberu v sobotu, operace je v pondělí, tak snad nevyskočí, ještě to asi působí ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama