Jaterní dieta a mladý ječmen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.03.18 10:38
Jaterní dieta a mladý ječmen?

Ahojky lidičky :mavam:

Nedávno jsem měla cca 3 dny dost velké bolesti žaludku + břicha - po výsledku na sonu a z výsledků krve se ukázalo, že mám zvětšená játra. Těhotná nejsem a přiznávám, že v poslední době jsem dělala docela dost dietních chyb (hodně alkoholu, nezdravá jídla). Momentálně beru antibiotika Ciplox na zánět a Kalium, jelikož i pankreas měl zvýšené hodnoty a držím dietu (čaje, suchary, přesnídávky). Koupila jsem si ostropestřec, což je prý velká pomoc pro játra + zvažuju objednání i mladého ječmene, ale někdo mě od toho odrazuje někdo to chválí. Má to prý v sobě strašně moc antioxidantů a dalších užitečných věcí. Máte někdo zkušenosti, že by to mohlo na zlepšení stavu játry pomoci?

Jinak jsem se chtěla zeptat co se týče teplé stravy - myslíte, že polévka by mi neuškodila? Dr. říkala, že v podstatě vše dusit nebo vařit ve vodě..

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >