Jaterní dieta a mladý ječmen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.03.18 10:38
Jaterní dieta a mladý ječmen?

Ahojky lidičky :mavam:

Nedávno jsem měla cca 3 dny dost velké bolesti žaludku + břicha - po výsledku na sonu a z výsledků krve se ukázalo, že mám zvětšená játra. Těhotná nejsem a přiznávám, že v poslední době jsem dělala docela dost dietních chyb (hodně alkoholu, nezdravá jídla). Momentálně beru antibiotika Ciplox na zánět a Kalium, jelikož i pankreas měl zvýšené hodnoty a držím dietu (čaje, suchary, přesnídávky). Koupila jsem si ostropestřec, což je prý velká pomoc pro játra + zvažuju objednání i mladého ječmene, ale někdo mě od toho odrazuje někdo to chválí. Má to prý v sobě strašně moc antioxidantů a dalších užitečných věcí. Máte někdo zkušenosti, že by to mohlo na zlepšení stavu játry pomoci?

Jinak jsem se chtěla zeptat co se týče teplé stravy - myslíte, že polévka by mi neuškodila? Dr. říkala, že v podstatě vše dusit nebo vařit ve vodě..

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama