Herqules Raptor

319
16.5.07 11:07

Herqules Raptor

Ahoj, máme Herqules Raptor 3Spin, jsme s ním spokojeni, akorát mě pořád vrtá hlavou, jestli se mi do něj malá vejde v zimě i s fusakem. Zdá se mi, že už tam moc místa na šířku na fusak nezbývá:roll: Malá bude mít v zimě 1,5 roku. Nemáte to někdo ozkoušeno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

268
16.5.07 22:02

Ahoj,
já vlastním Hq Razor4. Korbičky sportovní jsou stejné a přiznám se , že jsem o fusaku na zimu neuvažovala ani u našeho nejmladšího- v zimě bude mít rok. A doufám, že bude chodit, tudíž fusak nebude nutný jen deka a nánožník, tak jak to bylo u těch starších capartů.
Jinak malej není malej , ale kiloněk - měl 4,5kg teď už má 8,12kg. V zimě jsem měla ve vložné tašce daný zimní fusak s kožíškem a tehdy se vešel. :? Tak doufám, že jsem ti nezamotala hlavu ještě víc, ale fakt si myslím, že pro 1,5 roční dítko na zimu bude deka a nánožník OK. Malá bude mít nejspíš kombinézu + boty ne? :lol:
Těším se na to až budem jezdit úplně jako se sporťákem. Měj se hezky a klidně se poděl o svoje zkušenosti s kočárkem .
JaneK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
17.5.07 19:53

No vidíš to, to mě vůbec nenapadlo, že by mohla stačit jen nějaká teplejší deka a nánožník :! :roll: Nánožník mám, takže bych ještě ušetřila za fusak :lol:, ten co jsme měli je totiž ještě po nás klasický beránek a nemá otvory pro pásy.
Jinak se sporťákem se mi jezdí dobře, v podstatě jsem s kočárkem spokojená až na pár věcí. I když můj manžel tvrdí, že úplně spokojená nebudu s žádným kočárem :twisted: Musíme často promazávat kolečka, hlavně to přední, jakmile se tam dostane víc prachu a nečistot, začne to dávat najevo :cry: Kotoučovky jsou taky bezvadný (každý je obdivuje), ale na druhou stranu jsou pořádným lapačem bordelu, a to jezdím zatím jen ve městě! Na to jejich ševelení jsem si už taky zvykla.
P.S. Ten váš prcek váží skoro stejně jako my v 10 měsících :o, to je teda cvalík :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
17.5.07 23:01

Jo, taky si hned všimnu kdejaké mouchy. Tohle už je náš 3.kočárek - předchozí nebyly tak úplně špatné, měly svoje klady, ale bohužel byly polské a nevdržely to naše drandění. Jsem zvědavá co Herqulek - jak obstojí v tak náročné váhové zkoušce (toho našeho cvalíka myslím).
Když jsem mluvila o těch mouchách - nevím proč ale mám pocit , že mají snad všechna kola osmici , už jsem vyzkoušela i nové kolo i s oskou , co mi poslali z Ovy, ale není to nic platné. Pořád to shora vidím. Kola taky mažu. Ty kotoučovky by se mi hodily kvůli bruslení, ptala jsem se servismana, ale prý by to bylo u 4kolky složité - sice to moc nechápu, podle mého by to něměl být tak velký problém, když jsou ty konstrukce skoro totožné. Nebo je to jinak ? Můj kočár má rozchod kol cca 65cm. Jo a cinkají mi ty aluminiové kryty zadní široké osy. Taky nevím co s tím.
J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
17.5.07 23:02

Poslala bych fotečku kočáru s mimisem, ale nevím jak na to.
J. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
19.5.07 20:33

Aha, tak Razor nemá kotoučovky… Podle obrázku jsem myslela, že ten podvozek je až na ta přední kola stejný,aspoň to tak teda vypadá. No na jednu stranu můžeš být ráda, aspoň ti tak jako mě neševelí (brzdící plošky občas dřou o kotouč, a když se tam dostane nějaký písek, tak to není ševelení ale pěknej rachot) :lol: . A to jsem si myslela, že za ty prachy mám super kočárek,který nebude vrzat apod.
S tou osmicí jsem to nějak nepochopila…:? - asi jsem fakt „mlíčná“ jak s oblibou říkají moje kolegyně z práce :lol:
Jinak jsem spokojená s těmi plastovými koly, už několikrát bych byla bývala píchla, kdybych měla nafukovací. Zrovna dnes jsem měla v kolu zapíchnutý rysák! :evil: Ještě kdyby tak ty kola byly trochu lehčí… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
19.5.07 20:36

Jo, a jakou barvičku máš? My máme ten červeno šedý, tak doufám, že barvy se přes léto nevyšisují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.6.07 11:31

Ahojky maminky, taky mám tento kočárek, a i já mám pocit, že je to pěkná osma a ne kolečko. Jinak až na váhu jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.6.07 11:36
Anonymni píše:
Ahojky maminky, taky mám tento kočárek, a i já mám pocit, že je to pěkná osma a ne kolečko. Jinak až na váhu jsem spokojená

snažím se přihlásit, ale nejde mi to, takže jsem berca243

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama