Hipp combiotik 1 a neustálé koliky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 30.09.18 19:56
Hipp combiotik 1 a neustálé koliky

Ahoj holky, od třetího týdne sme na UM pořád na Hippu, ze začátku byla úžasná, teď ji tak šíleně trápí prdy a bříško, že nechce papat. Přes den docela dobrý, ale večer histerie, používám espumisan, bioGaia a nic na to nepomáhá, chtěla sem změnit mlíko, koupila sem Nutrilon a ten jí vůbec nechutnal, nevím jestli změnit mlíko když má po Hippu pravidelnou stolici a nemá zacpu, ale to bříško jí vážně večer trápí moc chudinku. Přemýšlela sem, že bych zkusila Kendamil. Máte někdo s Hippem také takovou zkušenost? Všude na něj čtu jen chválu, tak nevím teda :roll:. Už nevime co si s prdama počít, vyzkoušeli sme snad všechny flašky, MAM, Tommy a nakonec máme stejně klasickou od Simaxu skleněnou. Pořád do toho se nemůžeme zbavit moucnivky, stridame fialku a nystatin a boj nebere konce ????. Vyvaruju po každém jídle flašku i dudlik, každý den má nové body jak si pořád zuzla rukavy, pořád dávám i. novou plenu na oblinkavani, všechno zehlim a nebo prozenu susickou aby sem ji zlikvidovala a nic :,(

Jak maminky hodnotí Hipp Bio Combiotic

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 30.09.18 20:09

Nám na koliky nejvíc pomohly asi kapky babycalm v kombinaci s espumisanem. Někdy to espumisan jen zhorší. Zkus ho chvilku vynechat. S mlékem ti neporadím, já jsem kojila a koliky nás trápily každý den taky v podvečer a bylo úplně jedno, že nic nadýmavého nejím. Některá miminka na to prostě trpí a musíte vydržet a hodně klubíčkovat.
Moučnivku mi řekla pediatra nijak neléčit, že zmizí sama. Hlavně ne fialku, je údajně rakovinotvorná. Moučnivku měla dcera asi měsíc v kuse a mazala sem mastí z německa (infectosoor) a neocide gelem, nepomohlo ani jedno.

mikes89
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 30.09.18 20:15

@Veronika Kai nekdy bohuzel prdiky i jiny vecerni plac jsou a nepomuze na to nic(i z vlastni zkusenosti) nez cas…hipp jsme meli,problemy nedelal,ale co jsem objevila mleko Kendamil,uz bych jine needala,ale to jsme zacli davat az kolem pateho mesice,takze to uz bylo po ,,prdikach"…asi jsem moc neporadila,ale preju pevne nervy a at to brzy prejde :hug:

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 30.09.18 20:27
@mikes89 píše:
@Veronika Kai nekdy bohuzel prdiky i jiny vecerni plac jsou a nepomuze na to nic(i z vlastni zkusenosti) nez cas…hipp jsme meli,problemy nedelal,ale co jsem objevila mleko Kendamil,uz bych jine needala,ale to jsme zacli davat az kolem pateho mesice,takze to uz bylo po ,,prdikach"…asi jsem moc neporadila,ale preju pevne nervy a at to brzy prejde :hug:

No já právě nevím jestli ji nenadyma to mlíko? Dávám ji pořádně vykrkat,nosím ji věčně i na tygrika a stejně prdi jak dospelej člověk chudinka malá a v noci bolesti a pláč,tak ji zabalim do deky a do klubicka a poprdava si jakou dobu,usne a za tři hodiny je vzhůru,protože má hlad jak se nemohla pořádně najíst před spaním kvůli tomu :( . A kendamil bez problémů chutnal? Když si vzpomenu na ten výraz když sem ji dala Nutrilon,tak se úplně zarazila a pila z donuceni a ještě strašně malo,tak sem ji dala znovu Hipp a to pila jak šílená a druhý den dvakrát tolik aby to dohnala ????. Ona celkově teda není jedlik,má pět kilo a pije kolem 500ml denně ????

mikes89
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 30.09.18 20:44

@Veronika Kai ja ty vsechny mlika chutnala a nutrilon byl fakt hnus. Kendamil u nas opravdu vede. Ale mam za to,ze pokud prdi,tak je to dobre,spatne je prave nadymani,ktere nemohou ty miminka vyprdet. Taky jsem si celou dobu myslela,ze to jsou ty ,,prdiky",ale ted zpetne to hodnotim,ze to bylo proste od vseho neco a musel z toho vyrust…a jeste tip…kamaradky maly trpel na koliky,prave proto,ze byl hladovy,jakmile do nej dostala vic,byl klid. A kolik male je? Me chlapecek pil casto a mensi porce,nez pily uvedeny na krabici um,ale na tu davku za den jsme se +- dostali

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 30.09.18 20:56
@Veronika Kai píše:
Ahoj holky, od třetího týdne sme na UM pořád na Hippu, ze začátku byla úžasná, teď ji tak šíleně trápí prdy a bříško, že nechce papat. Přes den docela dobrý, ale večer histerie, používám espumisan, bioGaia a nic na to nepomáhá, chtěla sem změnit mlíko, koupila sem Nutrilon a ten jí vůbec nechutnal, nevím jestli změnit mlíko když má po Hippu pravidelnou stolici a nemá zacpu, ale to bříško jí vážně večer trápí moc chudinku. Přemýšlela sem, že bych zkusila Kendamil. Máte někdo s Hippem také takovou zkušenost? Všude na něj čtu jen chválu, tak nevím teda :roll:. Už nevime co si s prdama počít, vyzkoušeli sme snad všechny flašky, MAM, Tommy a nakonec máme stejně klasickou od Simaxu skleněnou. Pořád do toho se nemůžeme zbavit moucnivky, stridame fialku a nystatin a boj nebere konce ????. Vyvaruju po každém jídle flašku i dudlik, každý den má nové body jak si pořád zuzla rukavy, pořád dávám i. novou plenu na oblinkavani, všechno zehlim a nebo prozenu susickou aby sem ji zlikvidovala a nic :,(

mam s Hippem podobnou zkusenost. Male Hipp chutnal, ale mela po nem snad uplne vsechno, co mohla mit: prdiky, reflux, ublinkavani, zacpu. Postupne se to zhorsovalo, na 2,5m jsem to nevydrzela a konecne dotlacila pediatra, aby to resil. A kazda zmena vedla jenom k markatnimu zhorseni. Po nutrilonu z no v krecich lital prujem cerno zelene barvy. Mala rvala v bolestech, ja zoufalstvim spolu s ni. Manzelovi dosli nervy a rekl, ze chce jit zpatka na HIPP a nepreje si zadne dalsi experimenty. A tak i bylo.

Nakonec se to samo zlepsilo a na 6m uz byla spokojena jako zelvicka.

Z me zkusenosti espumisan nejen ze nepomaha, mela jsem i dojem, ze mozna dokonce ty problemy zhorsuje. BioGaia potize nezhorsovala, ale taky nelepsila.

Co bys mohla zkusit je babycalm, to je na prirodni bazi. Jo, a ze vecer hodne place je normalni, to miminka tak mivaji. Vubec nemusi souviset s travenim.

peskovas
Nováček 6 příspěvků 30.09.18 21:00

Nase mala je na UM od 2 mesicu…rozhodla jsem se pro Hipp, protoze jsem na nej slysela samou chvalu, ale malou hrozne nadymal, a to i pres to ze jsem davala espumisan i probiotika…po porade s dr. jsem mleko zmenila…koupila jsem Hami a uz jsme u nej zustaly…male chutna a prdiky se zlepsily, ale uplne odeznely az po 4 mesici :nevim:

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 30.09.18 21:00

@mikes89 za dva týdny ji budou tri měsíce,no musime ji cvičit s nozickama aby prdela právě a za den se v ní ty malinky mastradaji a je jí ouvej :roll: . Jakmile se pak v dece zahřeje tak usne a pak se kroutí a poprdava jakou dobu,i celou noc v postylce pak prdi a ráno je jí zase dobře :roll: . Já do ní víc prostě nedostanu,ani kdyby nevím co.Dostává 6× denně tak a ráno vypije třeba jen 50-60 ml a je spokojena, pak jak kdy od těch 70-95ml a v noci většinou da těch 100-115ml

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 30.09.18 21:04

@warita Baby Calm sem zkoušela a vůbec nám nepomohli,ono prostě nepomaha asi nic,teď sme říkali,že se na espumisan vykasleme a bude bez něj hold. Hold pláče a já budu plakat s ní,protože se nedokážu koukat jak trpí :roll: . Je to prdama,jak se zahreje prdi jako blázen a večer má šíleně nafoukle bříško

mikes89
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 30.09.18 21:10

@Veronika Kai taky jsem brecela s malym,vzhlizela jsem ke konci tretiho mesice…a opravdu se to zlepsilo,ne presne na den,ale postupne…jak ja s vami soucitim…byla to hruza,ale prezili jsme a vy jiste take…take jsem od rana do vecera hledala duvod,na zadny neprisla,az to pak najednou bylo pryc…ale urcite zkuste zmenit mleko,hodne si chvali i mleka z dm…drzim palce!

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 30.09.18 21:39
@Veronika Kai píše:
@warita Baby Calm sem zkoušela a vůbec nám nepomohli,ono prostě nepomaha asi nic,teď sme říkali,že se na espumisan vykasleme a bude bez něj hold. Hold pláče a já budu plakat s ní,protože se nedokážu koukat jak trpí :roll: . Je to prdama,jak se zahreje prdi jako blázen a večer má šíleně nafoukle bříško

dobre, tak poradim toto:

1. koupit v lekarne trubicky (ty oranzove, mekke. Ne v kazde lekarne je maji) a pri kazdem prebaleni trubickovat. To mi poradil pediatr a byla to zlata rada. Male se tak ulevilo. Pri prebalovani cvicit s nozickami. Opatrne pritlacit nozicky k brisku, pak krouzive do stran a zase zpatky. Pokud mala neblinka, tak dobre je zkusit polozit na medizinball nebo na tigrika.

2. zkus fenovat brisko pomoci fenu, ale pres plenku!!! Toto je dvoji vyhoda, protoze mimca maji zvuk fenu rady, mozna ti u toho i vytuhne. V kazdem pripade to teplo uvolnuje krece v brisku.

A jinak prostre VYDRZET. Priprav se na to, ze tyto problemy se muzou jeste par tydnu zhorsovat. Muze to byt trimesicni kolika, ta vetsinou zacina nekdy mezi 2-3 tydnem po porodu a tahne se az do 3m. Nejedna se ani tak o zazivaci potize, ale o nevyzralou nervovou soustavu a typicke pro ni je podvecerni plac. Hlavne vydrz, to vsechno casem prejde, uvidis.

Kdyby neco, klidne mi pisni.

Rusty
Povídálka 26 příspěvků 30.09.18 22:19
@Veronika Kai píše:
Ahoj holky, od třetího týdne sme na UM pořád na Hippu, ze začátku byla úžasná, teď ji tak šíleně trápí prdy a bříško, že nechce papat. Přes den docela dobrý, ale večer histerie, používám espumisan, bioGaia a nic na to nepomáhá, chtěla sem změnit mlíko, koupila sem Nutrilon a ten jí vůbec nechutnal, nevím jestli změnit mlíko když má po Hippu pravidelnou stolici a nemá zacpu, ale to bříško jí vážně večer trápí moc chudinku. Přemýšlela sem, že bych zkusila Kendamil. Máte někdo s Hippem také takovou zkušenost? Všude na něj čtu jen chválu, tak nevím teda :roll:. Už nevime co si s prdama počít, vyzkoušeli sme snad všechny flašky, MAM, Tommy a nakonec máme stejně klasickou od Simaxu skleněnou. Pořád do toho se nemůžeme zbavit moucnivky, stridame fialku a nystatin a boj nebere konce ????. Vyvaruju po každém jídle flašku i dudlik, každý den má nové body jak si pořád zuzla rukavy, pořád dávám i. novou plenu na oblinkavani, všechno zehlim a nebo prozenu susickou aby sem ji zlikvidovala a nic :,(

Ahoj, malé 6 týdnů dávám taky Hipp. Po Nutrilonu zvracela, brečela a vůbec se nemohla vykadit i po zavedení rourky, když se povedlo, tak to měla tuhé. Dávám ji pít fenyklový čaj 2× denně a rourku použiju jen zřídka.

Nicoll2008
Nováček 4 příspěvky 02.10.18 16:16
Mléko HiPP ...

Dobrý den, četla jsem Vaše příspěvky a nedá mi to, a musím se taky poradit. Mám holčičku 2 měsíce a když se narodila byla malinká 2270g, po těžkém porodu. Nyní má 3,5kg a přibíráme velmi pomalu neboť dávám menší dávku mléka než je psáno, z důvodu, že bohužel nezvládá předepsané dávkování. Po porodu jsem stratila velmi rychle mateřské mléko, a naše pediatrička mi doporučila Nutrilon HA, ale ten nám nesedl a měla zácpy. Pak jsme měli HiPP Combiotic HA, a začala stále blinkat i nosem to šlo. Tak jsme přešli na HiPP Combiotic AR, ze začátku dobrý a po 3 tyd. už pár dní zácpa. (Stolice po 2 dnech). Chtěla bych zůstat u Hippu, na základě výborných recenzí. Pracovala na dětském oddělení a taky jsme ho používali. Ale nevím zda se opět vrátit k Hippu HA? Máme problémy se spánkem, stále sebou šije, je neklidná a brečí. Prosím radu ???? děkuji.

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 02.10.18 16:20
@Nicoll2008 píše:
Dobrý den, četla jsem Vaše příspěvky a nedá mi to, a musím se taky poradit. Mám holčičku 2 měsíce a když se narodila byla malinká 2270g, po těžkém porodu. Nyní má 3,5kg a přibíráme velmi pomalu neboť dávám menší dávku mléka než je psáno, z důvodu, že bohužel nezvládá předepsané dávkování. Po porodu jsem stratila velmi rychle mateřské mléko, a naše pediatrička mi doporučila Nutrilon HA, ale ten nám nesedl a měla zácpy. Pak jsme měli HiPP Combiotic HA, a začala stále blinkat i nosem to šlo. Tak jsme přešli na HiPP Combiotic AR, ze začátku dobrý a po 3 tyd. už pár dní zácpa. (Stolice po 2 dnech). Chtěla bych zůstat u Hippu, na základě výborných recenzí. Pracovala na dětském oddělení a taky jsme ho používali. Ale nevím zda se opět vrátit k Hippu HA? Máme problémy se spánkem, stále sebou šije, je neklidná a brečí. Prosím radu ???? děkuji.

moje mala po Hippu trpela na umorne zacpy. Na radu pediatra jsem zacala pri kazdem prebalovani trubickovat rektalni rourkou. Na moje obavy, aby si na rourku nahodou nevypestovala zavislost, se pediatr a sestricka hlasite rozrehtali, prej to by museli jejich skoro dospele deti asi jeste stale trubickovat.

Tak jsem si rekla, ze to prubnu. Vsechno lepsi, nez necinne prihlizet, jak dite trpi a male se silene ulevilo. Trubickovala jsem asi do 6m, kdy se to ze dne na den naraz upravilo a mala zacala kakat sama bez pomoci, prdiky ustaly a brisko nebolelo.

mikes89
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 02.10.18 17:12

@Nicoll2008 jedine me napada ty mleka namichat,tak,aby tolik nezvracela a zaroven nebyla takova zacpa po tom ar…a probiotika.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >