Hipp dávkování

4.3.20 09:20

Hipp dávkování vs realita

Ahojte.
V sobotu bude mít náš chlapeček měsíc. Už ve druhém týdnu snědl UM víc než je na tabulce dávkování. Krmim Hipp comfort, kvůli bříšku.
Teď by dle dávkování měl sníst 5-7 dávek za 24 hodin a 100ml jenže sní za den 6-7 dávek a 135ml. Včerejší krmení jsem počítala a vypil za den 730ml ale dle své váhy (4kg) a výpočtu 160ml na kilo váhy by měl vypít 640 ml 8o když mu dám ale dle tabulky na krabici od Hipp tak řve hlady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.3.20 09:27

Ahoj.. mám asi podobnou „starost“ moje miminko 3 týdny vypije pokaždé kolem 140ml a přijde mi, že by si kolikrát ještě dala. U láhve prostě jen tak neusne. Taky se bojim zda to není moc. A přesně jak píšeš, když ji udělám jen 120ml podle krabice tak brečí a jdu ještě dodělávat další. Třeba máme jen jedlíky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
4.3.20 09:28

Tabulka je jen orientační. Pokud sni o trochu víc a je spokojeny, tak bych to neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 09:46

@LuciSofi Proč by mělo usínat u lahve? Vůbec u lahve usínat nemusí, to není žádný pravidlo…... Jinak to co je na krabici berte fakt jen orientačně. Ty tabulky jsou hodně zprůměrizovaný……… Takže když vypije víc, tak se nic neděje. Když mají miča hlad, dejte jim napít. Hlavně ted když jsou maličký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 09:52

@VeruneckaSOS děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 10:00

Vůbec se tím nerid… Na babylove tabulce má dcera vypít 120ml na 1 dávku 7× denne, když vypije 100ml tak jsem šťastná. Na bebivita má vypít 200ml 5× denně, což do ní nedostanu ani omylem.. Takže pije furt okolo 100ml…neresim když je spokojená.. Stejně si tím nepomůžu. A to že ti vypije víc je jen dobře, jde vidět ze mu chutná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama