Histogie děložního čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janca895
Povídálka 42 příspěvků 28.11.17 13:46
Histogie děložního čípku

Dobrý den, před třemi týdny jsem byla na gynde kvůli krvácení mimo cyklus odebral mi vzorky přímo z děložního čípku a poslal je na histologii.Za 14 dní jsem si měla volat, ale bohužel výsledky ještě nebyly stejně jako po třech tydnech.Dnes mi řekl že se to posílalo do Prahy a bude to do konce týdne ale pokud to tak dlouho trvá asi to nebude moc dobre.Ma někdo podobnou zkušenost? děkuji za odpovědi J.

Reakce:
cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 28.11.17 13:49

@janca895 Doba nic nevypovida o vysledku. Asi toho maji hodne.

janca895
Povídálka 42 příspěvků 28.11.17 13:51

@cecetka Já jen nechápu proč to tedy posílaly na jinam. :think:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 28.11.17 15:37

Taky jsem nezažila souvislost mezi špatným výsledkem a delší dobou zjišťování, standart je vždy 3 týdny.

janca895
Povídálka 42 příspěvků 28.11.17 16:35

Tak nevím proč mě doktor strasi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >