Hledá se Ostravák!

marra
3.3.11 21:33

Hledá se Ostravák!

Ahoj holky,hlavne ostravandy,ale urcite i jine kraje:)moc vas prosim o pomoc..hledám kamaráda ze zakladni skoly,jmenuje se Ivan Zdeb(p)ský,je rodilej otravak,v trinacti letech byl vzat do pestounske pece k rodine Smrčkovych do Val.Mezirici,chodil zde na ZS pote studoval tusim automechanika taky ve valmezu,jinak by mel mit okolo 26 let,je vysoky cca 175cm,stihlej,tmavy blondak..Vic bohuzel nevim :zed: :zed: zkousel ajsme volat jeho rodine,bohuzel je prestehovany v Ostrave,nejspis Porube,ma zenu a snad i dite..taky vic nevedeli,nejsou v kontaktu,nasledne jsem volala na ostravskou policii, nechtel mne zdelit zadne informace 8-o na zaver:na zakladce jsme byly nerozlucna dvojka,da se rict ze dobri kamaradi,ja se pote prestehovala,parkrat jsme si zavolala ,ale nejak jsme se navzajem ztratily,uz jsme premyslela i o poste pro tebe,ale nechce se mne do telky,takze to zkousim jeste takhle :lol: dekuji za jakekoli info :lol: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26168
3.3.11 22:17

Zkoušela jsi FB? Tam už jsem našla starých známých… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra
3.3.11 22:22

ale jo zkousela i badoo,a nevim co jeste proste nic,nechapu to,vzdycky jsem kazdeho nasla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3.3.11 22:44

a co přes stránky spolužáci?
Já s ostravy nejsem,ale držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra
3.3.11 22:48
Kamča.dalmatinka píše:
a co přes stránky spolužáci?
Já s ostravy nejsem,ale držím palce

taky vyzkouseno,nikdo o nem nic nevi,to je divne fakt,ale asi si najmu detektiva ci co,uz fakt nevim kde a jak hledat vrrrrrrrrrr :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
8566
3.3.11 22:57

Ahoj a co zkusit napsat do ostravských novin, či zavolat do ostravského rádia (Hej), že hledáš ? Třeba se někdo ozve :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8566
3.3.11 23:04

Možná bych i vytvořila na fcb skupinu, že hledám toho a toho..nebo událost, že hledám s tím, že každému komu pošlu ať posílá dál.. někdo ho musí znát :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
3.3.11 23:26

A co kdyby jsi zkusila zajít na úřad do Poruby a zeptat se tam. Nevím kolik ti toho budou moci sdělit, ale za pokus to stojí. Zkusila bych tam jít s nějakým všimným, třeba se úřednice ustrne a něco prozradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7804
4.3.11 08:35

já bych tu poštu pro tebe nezavrhovala.Pak napiš datum kdy tam budeš,ať se múže celé emimino na tebe podívat :mrgreen:

A to rádio taky není špatný nápad,určitě bych to vyzkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8566
4.3.11 13:59

Myslím, že tady diskuze hned zapadne, v rubrice vše možné byla více na očích :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra
4.3.11 15:02

holky s tim uradem to neni spatne,jen si najid cas kdy tam zajedem ze?:)a ta posta,mno nevim jestli se ukazat pred celym narodem,ale mozna to zkusim:)

• Nahlásit
  • Citovat
marra
14.3.11 00:05

patram,patram,a nic!vrr

• Nahlásit
  • Citovat
8566
18.3.11 13:37

Marro : taky mě napadlo, nemohl si vzít jméno své ženy, když je ženatý ? Když nemůžeš najít jeho, zkusila bych to přes ní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra
27.4.11 12:16

holky tak porad nic,holky ostravacky zkuste rozlozit site prosim..

• Nahlásit
  • Citovat
marra
27.4.11 12:16

holky tak porad nic,holky ostravacky zkuste rozlozit site prosim..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama