Hledám biologické rodiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 11:37
Hledám biologické rodiče

Prosím o pomoc. Hledám biologické rodiče, je mi 29 a ráda bych je viděla. Nic po nich nechci, nic jim nezazlivam. Nehodlám jim jakkoliv vstupovat do zivota nebo ubližovat. Jsem inteligentní žena, co si zaslouží, aspoň trochu vědět kdo jsem. Jsem citlivá, empaticka, chapava, osoba, co již spoustu prožila.. Prosím pomozte, kdo znáte, děkuji

Reakce:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 09.02.18 11:44
@Killaris píše:
Prosím o pomoc. Hledám biologické rodiče, je mi 29 a ráda bych je viděla. Nic po nich nechci, nic jim nezazlivam. Nehodlám jim jakkoliv vstupovat do zivota nebo ubližovat. Jsem inteligentní žena, co si zaslouží, aspoň trochu vědět kdo jsem. Jsem citlivá, empaticka, chapava, osoba, co již spoustu prožila.. Prosím pomozte, kdo znáte, děkuji

Dojdi si na matriku, tam Ti řeknou více.

Bábrdl
Generální žvanilka 21680 příspěvků 09.02.18 11:58
@Killaris píše:
Prosím o pomoc. Hledám biologické rodiče, je mi 29 a ráda bych je viděla. Nic po nich nechci, nic jim nezazlivam. Nehodlám jim jakkoliv vstupovat do zivota nebo ubližovat. Jsem inteligentní žena, co si zaslouží, aspoň trochu vědět kdo jsem. Jsem citlivá, empaticka, chapava, osoba, co již spoustu prožila.. Prosím pomozte, kdo znáte, děkuji :srdce:

Tohle jsi zkoušela?
http://www.blesk.cz/…i-zname.html

NEJDE o „Poštu pro tebe“, to jen pro jistotu, je to státní instituce.

rexina
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 09.02.18 11:59

@Killaris https://www.facebook.com/…enekontakty/
zkuste tady

Evelýna 1
Kecalka 362 příspěvků 6 inzerátů 09.02.18 12:21

@Killaris
Chápu, že je to ro tebe důležité a přeji, aby jsi rodiče našla a nebyla zklamaná, kdyby setkání nedopadlo, ale je třeba psat příspěvek do 4 diskuzí (možná i více)?
A to do diskuzí např. o potratu?

admin
Extra třída :D 11282 příspěvků 09.02.18 12:52

@Killaris Bohužel jsem musela smazat Vaši fotku s informacemi o rodičích. Za šíření osobních údajů byste mohla být trestně stíhaná. 8o Zkuste to prosím opisem, nebo pouze podle jména - určitě řada maminek pomůže.

Držím palce!
Monika

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 14:49
@Evelýna 1 píše:
@Killaris
Chápu, že je to ro tebe důležité a přeji, aby jsi rodiče našla a nebyla zklamaná, kdyby setkání nedopadlo, ale je třeba psat příspěvek do 4 diskuzí (možná i více)?
A to do diskuzí např. o potratu?

Jsem už marná, dala jsem to tam, kde bylo nejvíc komentářů, stejně to všude smažou a to tam nejsou rodná čísla…

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 14:52
@rexina píše:
@Killaris https://www.facebook.com/…enekontakty/
zkuste tady

Díky, tam už jsem to dávala tolikrát… Fb možnosti, jsem vycerpala, proto píšu sem

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 14:54
@jitka 11 píše:
Dojdi si na matriku, tam Ti řeknou více.

Informace, co jsem sdílela, jsou veškeré, co byly, jak na matrice v rodném místě, porodnici, tak na hlavní matrice, můžou je za 500 Kč kontaktovat, ale to nechci…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >