Hledám biologické rodiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 11:37
Hledám biologické rodiče

Prosím o pomoc. Hledám biologické rodiče, je mi 29 a ráda bych je viděla. Nic po nich nechci, nic jim nezazlivam. Nehodlám jim jakkoliv vstupovat do zivota nebo ubližovat. Jsem inteligentní žena, co si zaslouží, aspoň trochu vědět kdo jsem. Jsem citlivá, empaticka, chapava, osoba, co již spoustu prožila.. Prosím pomozte, kdo znáte, děkuji

Reklama

Reakce:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18697 příspěvků 09.02.18 11:44
@Killaris píše:
Prosím o pomoc. Hledám biologické rodiče, je mi 29 a ráda bych je viděla. Nic po nich nechci, nic jim nezazlivam. Nehodlám jim jakkoliv vstupovat do zivota nebo ubližovat. Jsem inteligentní žena, co si zaslouží, aspoň trochu vědět kdo jsem. Jsem citlivá, empaticka, chapava, osoba, co již spoustu prožila.. Prosím pomozte, kdo znáte, děkuji

Dojdi si na matriku, tam Ti řeknou více.

Bábrdl
Generální žvanilka 20460 příspěvků 09.02.18 11:58
@Killaris píše:
Prosím o pomoc. Hledám biologické rodiče, je mi 29 a ráda bych je viděla. Nic po nich nechci, nic jim nezazlivam. Nehodlám jim jakkoliv vstupovat do zivota nebo ubližovat. Jsem inteligentní žena, co si zaslouží, aspoň trochu vědět kdo jsem. Jsem citlivá, empaticka, chapava, osoba, co již spoustu prožila.. Prosím pomozte, kdo znáte, děkuji :srdce:

Tohle jsi zkoušela?
http://www.blesk.cz/…i-zname.html

NEJDE o „Poštu pro tebe“, to jen pro jistotu, je to státní instituce.

rexina
Zasloužilá kecalka 821 příspěvků 09.02.18 11:59

@Killaris https://www.facebook.com/…enekontakty/
zkuste tady

Evelýna 1
Kecalka 290 příspěvků 6 inzerátů 09.02.18 12:21

@Killaris
Chápu, že je to ro tebe důležité a přeji, aby jsi rodiče našla a nebyla zklamaná, kdyby setkání nedopadlo, ale je třeba psat příspěvek do 4 diskuzí (možná i více)?
A to do diskuzí např. o potratu?

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10761 příspěvků 09.02.18 12:52

@Killaris Bohužel jsem musela smazat Vaši fotku s informacemi o rodičích. Za šíření osobních údajů byste mohla být trestně stíhaná. 8o Zkuste to prosím opisem, nebo pouze podle jména - určitě řada maminek pomůže.

Držím palce!
Monika

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 14:49
@Evelýna 1 píše:
@Killaris
Chápu, že je to ro tebe důležité a přeji, aby jsi rodiče našla a nebyla zklamaná, kdyby setkání nedopadlo, ale je třeba psat příspěvek do 4 diskuzí (možná i více)?
A to do diskuzí např. o potratu?

Jsem už marná, dala jsem to tam, kde bylo nejvíc komentářů, stejně to všude smažou a to tam nejsou rodná čísla…

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 14:52
@rexina píše:
@Killaris https://www.facebook.com/…enekontakty/
zkuste tady

Díky, tam už jsem to dávala tolikrát… Fb možnosti, jsem vycerpala, proto píšu sem

Killaris
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 14:54
@jitka 11 píše:
Dojdi si na matriku, tam Ti řeknou více.

Informace, co jsem sdílela, jsou veškeré, co byly, jak na matrice v rodném místě, porodnici, tak na hlavní matrice, můžou je za 500 Kč kontaktovat, ale to nechci…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama