3 potraty co dal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 23:48
3 potraty co dal?

Ahoj predem se omlouvam za moji gramatiku ziju v anglii uz 9 let. chodila sem tu i do skoly. urcite bych chtela radu :,( nevim co delat. Mam dve deticky chtely jsme treti povedlo se to skoro hnedka v 8tt na ultrazvuku zjistily ze nebije srdicko :,( DR mi doporucil pockat tyden ze do tydne potratim urcite sama ze je to setrnejsi k telu hned za dva dny sem potratila pockala na doporuceni dr na prvni MS a snazily jsme se dal povedlo se ale do dalsiho ultrazvuku sem zase potratila byla sem v 10tt jen chci rict ze tady v anglii je prvni ultrazvuk kolem 11tydne do te doby berou jen krev daji vytaminy atd.po treti se stalo to same :,( samovolny potrat :,( jak jsem uz psala dve deti uz mam nikdy sem nemela zadny problem :nevim: poslaly me na vysetreni delaly ultrazvuk braly krev na nic neprisly vsechno mam v naprostym poradku nemate nekdo zkusenost? uz jsem zoufala hrozne bych chtela miminko a nedari se prestaly sme se snazit uz je to cca pul roku bojim se ze to dopadne stejne :,( :,(

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 23:58

Příbuzná žije shodou okolností také v Anglii a má za sebou to samé, měla za sebou hodně potratů a nakonec když už to vzdala, tak neplánovaně otěhotněla ve 40 ti letech a dítě donosila. Takže neboj, není všem dnům konec. Hoď se do psychické pohody, je to hodně důležité. Spousta potratů se děje právě stresem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:00
@Anonymní píše:
Příbuzná žije shodou okolností také v Anglii a má za sebou to samé, měla za sebou hodně potratů a nakonec když už to vzdala, tak neplánovaně otěhotněla ve 40 ti letech a dítě donosila. Takže neboj, není všem dnům konec. Hoď se do psychické pohody, je to hodně důležité. Spousta potratů se děje právě stresem.

ano verim tomu naznacil mi to i doktor ale nevim jak na to porad na to myslim :zed: a nejak mi to nejde dat se do klidu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:16

Když jsme se začali snažit o druhé, potratila jsem 4× než se to povedlo. takže hlavu vzhůru

misa.859
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 29.01.18 00:18

To je právě ten problém, moc na to myslíš a tím stresem pak tělo potratí. Já vím, že je to těžké, ale zkusbýt co nejvíce v pohodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:22
@Anonymní píše:
Když jsme se začali snažit o druhé, potratila jsem 4× než se to povedlo. takže hlavu vzhůru

ja uz to asi nechci zazit znova :,( je to hrozny ten potrat a tady v anglii na to kaslou zacnes krvacet a reknou ze nejsi tehotna vice jak 3 mesice ze je to normalni ze se to stava casto dej si vlozku kup si prasky proti bolesti a vec je vyrizena.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 29.01.18 01:25

Já jsem taky měla dvě těhotenství v pohodě a u třetího potratila. Naštěstí jsem měla tolik starostí s jinými věcmi a zařizování, zodpovědnosti a práce, že na ten hluboký smutek do kterého bych padla nebylo kdy. Prvně jsem si říkala, jak je to strašné, že se nemůžu v klidu vzpamatovat, nakonec mi to paradoxně pomohlo dostat se rychle z nejhoršího. Pak to chtělo dovolenou za sluníčkem k moři a měsíc nato už se to podařilo a vyšlo bez potíží. Opravdu - je těžké dostat myšlenky jinam, ale chce to soustředit se na jiné věci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 10:28

Asi mate pravdu dam tomu jeste cas a pak se uvidi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama