3 potraty co dal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 23:48
3 potraty co dal?

Ahoj predem se omlouvam za moji gramatiku ziju v anglii uz 9 let. chodila sem tu i do skoly. urcite bych chtela radu :,( nevim co delat. Mam dve deticky chtely jsme treti povedlo se to skoro hnedka v 8tt na ultrazvuku zjistily ze nebije srdicko :,( DR mi doporucil pockat tyden ze do tydne potratim urcite sama ze je to setrnejsi k telu hned za dva dny sem potratila pockala na doporuceni dr na prvni MS a snazily jsme se dal povedlo se ale do dalsiho ultrazvuku sem zase potratila byla sem v 10tt jen chci rict ze tady v anglii je prvni ultrazvuk kolem 11tydne do te doby berou jen krev daji vytaminy atd.po treti se stalo to same :,( samovolny potrat :,( jak jsem uz psala dve deti uz mam nikdy sem nemela zadny problem :nevim: poslaly me na vysetreni delaly ultrazvuk braly krev na nic neprisly vsechno mam v naprostym poradku nemate nekdo zkusenost? uz jsem zoufala hrozne bych chtela miminko a nedari se prestaly sme se snazit uz je to cca pul roku bojim se ze to dopadne stejne :,( :,(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 23:58

Příbuzná žije shodou okolností také v Anglii a má za sebou to samé, měla za sebou hodně potratů a nakonec když už to vzdala, tak neplánovaně otěhotněla ve 40 ti letech a dítě donosila. Takže neboj, není všem dnům konec. Hoď se do psychické pohody, je to hodně důležité. Spousta potratů se děje právě stresem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:00
@Anonymní píše:
Příbuzná žije shodou okolností také v Anglii a má za sebou to samé, měla za sebou hodně potratů a nakonec když už to vzdala, tak neplánovaně otěhotněla ve 40 ti letech a dítě donosila. Takže neboj, není všem dnům konec. Hoď se do psychické pohody, je to hodně důležité. Spousta potratů se děje právě stresem.

ano verim tomu naznacil mi to i doktor ale nevim jak na to porad na to myslim :zed: a nejak mi to nejde dat se do klidu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:16

Když jsme se začali snažit o druhé, potratila jsem 4× než se to povedlo. takže hlavu vzhůru

misa.859
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 29.01.18 00:18

To je právě ten problém, moc na to myslíš a tím stresem pak tělo potratí. Já vím, že je to těžké, ale zkusbýt co nejvíce v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:22
@Anonymní píše:
Když jsme se začali snažit o druhé, potratila jsem 4× než se to povedlo. takže hlavu vzhůru

ja uz to asi nechci zazit znova :,( je to hrozny ten potrat a tady v anglii na to kaslou zacnes krvacet a reknou ze nejsi tehotna vice jak 3 mesice ze je to normalni ze se to stava casto dej si vlozku kup si prasky proti bolesti a vec je vyrizena.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 29.01.18 01:25

Já jsem taky měla dvě těhotenství v pohodě a u třetího potratila. Naštěstí jsem měla tolik starostí s jinými věcmi a zařizování, zodpovědnosti a práce, že na ten hluboký smutek do kterého bych padla nebylo kdy. Prvně jsem si říkala, jak je to strašné, že se nemůžu v klidu vzpamatovat, nakonec mi to paradoxně pomohlo dostat se rychle z nejhoršího. Pak to chtělo dovolenou za sluníčkem k moři a měsíc nato už se to podařilo a vyšlo bez potíží. Opravdu - je těžké dostat myšlenky jinam, ale chce to soustředit se na jiné věci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 10:28

Asi mate pravdu dam tomu jeste cas a pak se uvidi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >