Revize dělohy a následná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maky555
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 14:15
Revize dělohy a následná menstruace.

Ahoj holky,
Prosím jsem po revizi dělohy miminka se přestala vyvíjet takže nutně po sestinedeli jsem to dostala dohromady tedy po 4 měsících ale již krvacim 11 den a mám silné bolesti břicha a na konec to nevypadá. Měla jste to některá stejně? Nebo už mám radši letet k doktorovi? Děkuji za informace. :)

Reklama

Reakce:

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 16.01.18 14:22

Já bych si radši k dr zašla. Po revizi jsem to dostala 3 týdny po skončení šestinedělí a MS mi trvala normální dobu jako před zákrokem.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 16.01.18 14:27

@Maky555 ja bych radsi o dr sla. MS mi trvala normalni dobu po revizi. Mohlo tam neco zustat nebo tak a pokud jeste hodne boli bricho…pro klid duse ;)

Maky555
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 14:36

No právě mi přijde divný že hned po zákroku nic úplně v pohode a teď todle tak tam radši zajdu tak dekuji za názor ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 16.01.18 14:39

@Maky555 snad to bude dobry, drzim palce :hug:

Maky555
Nováček 3 příspěvky 16.01.18 14:40

@Kukacka123 moc dekuji ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama