Pravá hemisféra mimo hlavičku plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 13.01.18 21:59
Pravá hemisféra mimo hlavičku plodu

Ahoj
Na 2.screeningu mi bylo zjištěno, že plod má pravou hemisféru a i levou mimo hlavičku. Dr. nás poslal na genetiku a na ukončení jdeme v pondělí. Strašně ve mě hlodá jestli na to nemohli přijít už na 1.screeningu. Nebo jak je možné že jinak je vše v pořádku i srdeční akce a když jsem v klidu cítím jak se hýbe. Myslíte že mě na genetice ještě vyšetří nebo mě hned podle zprávy od dr. pošlou na ukončení?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12508 příspěvků 1 inzerát 13.01.18 22:07

Je mi moc líto

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 13.01.18 22:09

Předně je mi to moc lito, co te potkalo. Na genetice te urcite vysetri a kontulzovat to bude vic doktoru, nez se pristoupi k ukonceni těhotenstvi… Samozrejme jen s tvym souhlasem. Drz se

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 13.01.18 22:13

Jak muze mit hemisfery mimo hlavicku? 8o kazdopadne je mi to moc lito a posilam spoustu sil :hug:

Jana206
Nadpozemská drbna 26159 příspěvků 13.01.18 22:18

Je mi to moc líto :,( Preji hodně sil a v budoucnu zdravé miminko.

@zudina Mozek mimo lebku, videla jsem to nakreslene uz ve starem Domacim lékaři v knihovne mých prarodičů. Taky mi není jasné, ze to nebylo videt uz na prvnim screeningu.

Jana206
Nadpozemská drbna 26159 příspěvků 13.01.18 22:22

V tom domacim lekari byly i fotky dětí, které se tak narodily. Vetsina jich prý prezije tehotenstvi, ale potom umírá pri porodu nebo krátce po něm, par dnu maximalne týdnů.
Pohyby plodu a celkovy stav tehotne nic nevypovida o zdraví plodu. Bohuzel.
Ještě jednou, je mi to moc líto :,(

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 13.01.18 22:34

Děkuju všem za reakce a podporu, už to vše chci mít za sebou. Jako určitě nechci donosit takové dítě když to není pro život.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19003 příspěvků 13.01.18 22:51

Já jsem byla na NT screeningu před Vánoci a vím že Dr hledala mozek a zjišťovala zda jsou obě hemisféry v pořádku.
Je mi to moc líto, to je opravdu neslučitelná vada. Určitě udělají ještě další vyšetření, aby to bylo jisté.

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 13.01.18 22:56

@andelka83 jenže jak by se teď mohli vyvynout ven když snad by hlavička měla být od začátku uzavřená.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19003 příspěvků 13.01.18 23:16

@potvurka89 no,to mě právě zaráží, když hlavičku a mozek kontrolují už kolem 12-14 tt. Vím, že jsou případy kdy jsou jiné orgány mimo tělíčko a některé se dají po porodu operovat, ale nevím jak je to v tomto případě. :(

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 13.01.18 23:24

@andelka83 dr. říkal že by to prý nešlo. Ale asi změním dr. gyn. protože fotku utz mi udělali jen na první poradně a pak už jen říkali že není hezky vidět

Monjie
Generální žvanilka 23032 příspěvků 13.01.18 23:27

Odkud jste? zkuste podoli! dooc. kroftu nebo nejakou kapacitu at mate jistotu…drzte se :srdce:

Monjie
Generální žvanilka 23032 příspěvků 13.01.18 23:28

To mate kousek, zkusila bych to! drzte se :srdce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19003 příspěvků 13.01.18 23:33

@potvurka89 zkusila bych další vyšetření, konzultaci.
Já jsem na NT byla v nemocnici, ne u mého Dr, a trvalo dvě hodiny než bylo možné zjistit všechno potřebné.

Monjie
Generální žvanilka 23032 příspěvků 13.01.18 23:35

Nt se prece dela na klinice to neudelaji tim,.utz v ordinaci.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama