Reklama

Snažení o miminko po zamlklých potratech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 26.12.17 11:36
Snažení o miminko po zamlklých potratech

Ahoj, je tu nějaká, co má za sebou minimálně 2 zt a teď se bude snažit? Popř jaká vyšetření máte za sebou?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 26.12.17 12:12

Nebudu se snažit teď, ale abych tě uklidnila, mám za sebou 3 ZT, příčina se nenašla a na čtvrtý pokus to vyšlo, už jsem 28tt :)

mijala
Kecalka 204 příspěvků 26.12.17 12:56

Ja mam taky za sebou ZT Pak se dlouho nedarilo az po 5letech ale bohuzel momodelozni, vzali mi jeden vejcovod a pak po pul roce konecne :srdce: ted mam doma trimesicniho kloucka :srdce:

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 26.12.17 16:54

@BlaZenkaB Tak to je fajn a gratulace :-)

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 26.12.17 16:55

@mijala Hlavně, že to nakonec dobře dopadlo :-)

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 27.12.17 13:17

@Marky1288 ano ja, 2×zamlkle a naposled spontanni potrat..ted se snazime teda poctvrte…

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 27.12.17 17:29

@saphire Tak to můžem spolu probírat ????

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 27.12.17 18:22

@Marky1288 klidne muzeme, posledni potrat u me byl na statni svatek v zari a ted cekam jestli na silvestra ci zacatkem noveho roku nenajdu //.. dneska jsem 6dpo a byva mi divne, dneska v obchodaku dost mozna z toho mnozstvi lidi, zatim si priznaky vsugerovavam, ale mam nadeji, verim a uvidim ;)

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 27.12.17 19:17

@saphire Jé tak to držím palečky, :-)já poslední loni v říjnu, mezi tím jsme byli na různých vyšetřeních a nic se nenašlo tak to budem zkoušet v novém roce.

Venda88
Nováček 6 příspěvků 06.01.18 17:05

Ahoj doufam ze se můžu přidat. Nikdy jsem si nemyslela ze se to stane i me. Ve čtvrtek jsem byla u doktora se spinenim v pátém týdnu miminko slo krásne vidět doktor říkal ze je to dobrý a napsal mi prášky na podporu tehotenstvi bohuzel jsem ten den začala krvacet jak na MS a druhy den taky trochu spinila pořad jsem si říkala ze to treba dopadne dobře ale dnes jsem zkoušela test a druha čárka nesla skoro vidět. V pondělí jdu k doktorce a vím přesně co mi řekne. Jsem z toho nešťastná tak jsem se těšila. Všem vám přeji ať co nejdříve otehotnite a mate zdravá miminka. Snad se mi to taky podaří :,(

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 06.01.18 18:18

@Venda88 Určitě se můžeš přidat. No tohle člověk nikdy nečeká. Ale věřím že se letos dočkáme zdravých miminek :)

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 09.01.18 14:31

Ahoj holky já jsem po jednom SP a dvou Zt… Dnes mi zjistili to druhé Zt… Už začínám být bez naděje i když mám doma 6 let holčičku bez problémů… Doktorka mi dnes řekla že asi nemůžu mít kluky.
:,(

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 09.01.18 14:34

@mikelaj :hug: drz se, taky mam doma sestiletaka a mam za sebou 2× zt a jedno SP. A stejne ta nadeje zustala, verim dal, zkousime dal :kytka:

mikelaj
Povídálka 39 příspěvků 09.01.18 14:41
@saphire

Děkuji moc… Rozhodně se nevzdam ale bolí mě z toho :srdce: za dcera… Ona by chtěla moc sourozence :(

Peta 83
Nováček 3 příspěvky 21.01.18 00:01

Ahoj holky, můžu se k vám přidat :oops: jsem týden po zamlklem těhotenství a půl roku po vyvolaném porodu kvůli vvv ve 14.tt . O mimi se snažíme dlouho i když už jednu holčičku 5let doma máme ( taky vymodlenou ) je to tak hrozné, proč se tohle děje a nejenom mě. Opět jsme měli šílenou radost a do dvou do rána koukali na pocurany proužek a byli plni euforie a zase nic, vůbec nic, jen gestacni váček. Tak opět nemocnice. Můj lékař mě řekl že prakticky hned se můžeme snažit a v nemocnici až po šestinedělí, jak to teda je? Nechci nic uspěchat a zažívat to znova… Co bylo řečeno vám? moc děkuji a omlouvám se že jsem se tak rozepsala

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >