Potrat nutný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiScheL1
Nováček 7 příspěvků 09.12.17 18:31
Potrat nutny

Ahoj chci se zeptat jak jste se zvladali vyrovnat s potratem. My jsme se pres rok snažili s pritelem o miminko a kdyz se nam konecne zadarilo tak ted ve 22tt me delali dalsi vysetreni a zjistili ze male prestal se dal vyvijet mozek a v úterý musim na potrat. Je to prej definitivní ze se s tim neda nic delat :'(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ivčis
Závislačka 3949 příspěvků 09.12.17 18:40

Je mi to ohromně líto. Držte se a buďte silní :srdce:.

Uživatel je onlinePety2
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 09.12.17 18:41

@MiScheL1
myslím, že je tady uzavřenka „prázdná náruč“ zkus pohledat a dostat se tam, tam asi najdeš největší podporu s ženami, které bohužel prošly podobnou situací.

Moc mě to mrzí :hug:

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 09.12.17 18:43

@MiScheL1 :hug: :hug: :hug:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 09.12.17 18:46

Je mi to moc líto :,(.Musíte být silní a být si vzájemně oporou. Myslím, že vyrovnat se s tím úplně nejde. Zní to jako klišé, ale chce to hlavně čas, ten tu bolest aspoň trochu zmírní. Snažte se myslet na to, že se budete brzy snažit znovu a bude to mít jistě šťastný konec. Myslím na vás :hug:

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 09.12.17 18:57

Bohužel to chce jen čas, čas a čas. Mě trvalo rok, než jsem přestala denně brečet a vyrovnala jsem se s tím až po narození dalšího dítěte. Je to mazec. Nejhorší pro mě byla cesta domů z porodnice. A pak už jen doma šílený pocit prázdna. Doporučuju ti najít si psychologa, protože budeš mít potřebu o tom mluvit, ale nejspíš se ve tvém okolí nenajde nikdo, kdo by toho byl schopen a ochoten. Většina lidí se bude tvářit, že žádné dítě nikdy nebylo. Tady doporučuju to oznámit okolí. Mě několikrát sejmulo, že ještě po roce se mě někdo zeptal, kde máme miminko. Dneska bych dala oznámení na facebook. Možná to někomu může znít blbě, ale kdo nezažil, nepochopí. Je mi moc líto, co se ti stalo, drž se! :hug:

Bubla_Bučková
Závislačka 4038 příspěvků 09.12.17 19:07

@MiScheL1 Je mi to moc líto. Měla jsem ZT ve 4. měsíci a vždy jsem si myslela, že po prvním trimestru nic nehrozí. Po 3 ms se snažíme o další, je to jediné co může pomoct :roll: Bohužel jsem tady zjistila, že dokud nemáš mimco v náručí, tak není nic jisté!!! Oporou mi byl partner a naděje, že příště se zadari…

barabrambora
Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 09.12.17 19:34

@MiScheL1 Ahoj.Moc mě to mrzí. Nám se toto stalo před 3 lety. Taky vvv mozku - hydrocephalus. Nebyla jsem schopná se s tím vyrovat rok a půl. Poté se mi rozjela úzkostná a panická porucha. Vyrovnala jsem se s tím až při braní antidepresiv. A samozřejmě psycholog. Mě strašně moc pomohla. Kdybys chtěla, tak se mi ozvi.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7875 příspěvků 09.12.17 19:44

@MiScheL1

Ahoj,

moc mě to mrzí :hug: Ale neházej flintu do žita, od kamarádky sestra musela jít v 25tt kvůli životu neslučitelné VV a rok poté porodila krásnou a hlavně zdravou holčičku.
Moc bych ti přála aby se i Vám brzy zadařilo. A radu jak to zvládnout? To asi bohužel nedám. Plač, křič, prožíj ten smutek. Ale nevzdávej se.

:hug: :mavam:

MiScheL1
Nováček 7 příspěvků 09.12.17 20:33

Dekuju. Naštěstí pritel mi je oporou. Je mi jasny ze to nebude jen tak. Je to neco na co nikdy nezapomenem. Snad se nam priste zadari miminko jsme si hodne prali, mam i strach z toho ze ja mela problem otehotnet. Ale pritel rikal ze jestli se na to budu citit tak ze se o dalsi pokusime

barabrambora
Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 09.12.17 20:50

@MiScheL1 Určitě to zkuste znovu. Já jsem se odhodlávala 3 roky a před 9 dny jsem porodila zdravou holčičku.

MiScheL1
Nováček 7 příspěvků 09.12.17 21:30

Tak to gratuluji. Clovek ma asi pak vetsi strach si myslim.. snad se zadari i nam.

barabrambora
Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 10.12.17 07:40

@MiScheL1 Ano, strach je potom velký. Víte příčinu? Co máte přesně za vadu jestli se teda můžu zeptat.

MiScheL1
Nováček 7 příspěvků 10.12.17 10:12

Podle toho co geneticka vysvetlovala tak tam je pozastaveni toho vyvoje mozku a spatny chromozony ze na jedne strane nejaka cast chybi a na druhé hodne přebývá. A ze je to prej neslucitelny se zivotem.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 10.12.17 10:22

Po smrti dcery (předč. por. 25tt) to bylo prostě peklo. Nejhorší byl ten pocit, že ona byla v pořádku, to já ji neudržela. Hrozně mi pomohl manžel, práce a sport. Nakonec mi nejvíc pomohlo až další těhu, kdy se historie málem opakovala, ale po včasné cerkláži a dlouhodobé hospitalizaci se pomalu blížíme k závěru a těšíme se na prcka.
Chce to opravdu jen čas, oporu partnera a další těhu :srdce:
Hrozně vám držím palce :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >