Revize- co s sebou??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 06.02.18 13:04
Revize- co s sebou??

Ahoj, zitra rano me bohuzel ceka revize :-( vubec nevim co si mam sebou vzit? Nikdy jsem v nemocnici nebyla. Nevim co me ceka. :( reknete co jste si sebou vzali a jak to probihalo. Dekuju :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.02.18 13:08

Brala jsem si něco na sebe - triko a kraťasy (košilku), kalhotky (raději i vícero :mrgreen: ), sprcháč a ručník, tampony, mobil s nabíječkou :mrgreen: prachy na autobus :lol:.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18969 příspěvků 06.02.18 13:09

@Ema_Tobi revize kvůli čemu?
Já jsem před týdnem měla indukovaný potrat s revizí kvůli placentě. Brala jsem noční košili, župan, ponožky, papuče, kapesníky, ručník, kartáček, pastu, hřeben ( byla jsem tam přes noc), vložky ( porodnické mi dali jen na sále), kalhotky. Jinak mě nic nenapadá.

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 06.02.18 13:12

Zamlklý potrat, plod se přestal vyvíjet. Nastupuju ráno, tak doufám, že do večera budu doma :nevim:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 06.02.18 13:14

@Ema_Tobi já si brala jen ručník a toáleták, hned po zakroku jak jsem se vzpamatovala jsem šla tak ve 14:00 domů, takže jsem nic moc nepotřebovala…je mi to líto :(

markyj
Závislačka 3968 příspěvků 06.02.18 13:15

@Ema_Tobi jj do večera by tě měli pustit. Já jsem sebou měla, náhradní spodní prádlo, pantofle, nabíječku na mobil a časopis. Nebrala jsem si ani noční košilku, protože hned jak jsem si mohla svléct anděla mě pustili domu.

Držím palce ať má vše hladký průběh.

mau-mau
Závislačka 3112 příspěvků 06.02.18 13:17

Na revizi klasické věci, co na přespání, navíc si můžeš vzít vložky a kalhotky a něco na spaní navíc, kdyby byla nehoda s krvácením. U nás je to na jednu noc a vložky mají na gyndě erár. Ještě bych se tedy předem oholila pro lepší pocit, i nohy. Nezapomeň nabíječku na telefon, župan, bačkory a něco k jídlu. Já toho měla málo a musela jsem do automatu. Pokud bereš, vem si léky. A event. prachy na nadstandard nebo špunty do uší. :roll: Jo a sundej si šperky, pokud toho máš nějak vícero. Upřímnou soustrast, já byla naposledy před 3 týdny, jinak už 3× :,(

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 06.02.18 13:22

Nikdy jsem nebyla v nemocnici a ani sem si své poprvé takhle nepředstavovala. ???? je mi 23, ani mě ze začátku nenapadlo, že se nám něco takového může stát. Přítel to nese možná ještě hůř. ???? vůbec si nechci představit jaké to bude a cítím, že se sesypu. :,( je to hrozné. Tohle bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Je mi líto, že to potkalo i vás. A že je to až takové “běžné”. Snad se z toho brzy vzpamatuju. :?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.02.18 13:24

Taky jsem tedy byla po zamlklem těhotenství. Šla jsem domů odpoledne ;) ale ty jejich nemocniční hadry nesnáším :mrgreen: takže jsem se i na tu chvíli převlékla. Dostala jsem oběd.

Manhattan
Závislačka 3653 příspěvků 06.02.18 13:24

Papuče, ručník, toaleťák, vložky a hyg. potřeby. Košili určitě dostaneš jejich, ať si neušpiníš svou…kdyby náhodou. Já byla na revizi se zamlklým těh. v říjnu 2016 a teď tady sedím s třítýdenním miminkem :srdce: Držím pěsti :hug:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18969 příspěvků 06.02.18 13:36

@Ema_Tobi nad to potkalo v 19 tt, to už jsme vůbec nečekali. Měla jsem to horší, proto ta noc v nemocnici. Jinak pokud jdeš ráno a bude vše ok, pustí tě ten den domů.
Se mnou byl partner celou dobu, i přes noc. Měli jsme svůj pokoj.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 06.02.18 13:38
@Ema_Tobi píše:
Nikdy jsem nebyla v nemocnici a ani sem si své poprvé takhle nepředstavovala. ???? je mi 23, ani mě ze začátku nenapadlo, že se nám něco takového může stát. Přítel to nese možná ještě hůř. ???? vůbec si nechci představit jaké to bude a cítím, že se sesypu. :,( je to hrozné. Tohle bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Je mi líto, že to potkalo i vás. A že je to až takové “běžné”. Snad se z toho brzy vzpamatuju. :?

Urcite se das do kupy a pak to pujde znovu :* :hug:. Ja byla na revizi taky ve 23 letech a pak hnedka otehotnela zas. Neztracej hlavu.

A k otazce. Mela jsem s sebou pyzamo, kalhotky, vlozky, knizku, nabijecku, jidlo a piti. Vecer mi udelali zakrok, rano me pustili dom.

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 06.02.18 13:39

@andelka83 já chtěla taky přítele sebou, ale chřipková epidemie nám to neumožnila. :,(

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 06.02.18 13:42

Radsi si vezmi obyc vlozky misto tamponu ;)

andelka83
Neúnavná pisatelka 18969 příspěvků 06.02.18 13:44

@Ema_Tobi to je škoda, ale když to půjde dobře, budeš brzo doma. A na mě byli všichni moc hodní, doktorky i sestřičky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama