Hledám české boty

9.5.17 21:34

Hledám české boty

Ahoj :)
Rozhodla jsem se, že si dám záležet na výběru bot, které si chystám koupit, a najdu nějaké, které nebudou dovezené z Asie či bůhví odkud, ale pokud možno vyrobené u nás v ČR (ráda podporuji domácí výrobce).

Už gůglím pěkně dlouho a s potěšením zjišťuji, že to není utopie a opravdu se u nás ještě nějaké boty vyrábí. Ale ještě nejsem vůbec rozhodnutá, tak bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti - máte vyzkoušenou nějakou českou značku bot? Jak vám vyhovovala?

Teď hledám kožené botky-polobotky na jaro-podzim, ale uvítám i tip na sportovní boty vyráběné v ČR, našla jsem jen Botas a ty se mi nelíbí.

Díky za příspěvky a tipy! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15062
9.5.17 21:37

Ahinsa.. je to tedy barefoot obuv (=není levná), ale česká, materiály z evropských zdrojů, s ohledem k přírodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
9.5.17 21:37

Garmisch? :think:

http://www.garmischsro.cz/

Příspěvek upraven 09.05.17 v 21:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
9.5.17 21:38

Ahoj, znám VASKY, můžeš kouknout, mě se líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4333
9.5.17 21:42
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 21:44
@hofka píše:
Ahinsa.. je to tedy barefoot obuv (=není levná), ale česká, materiály z evropských zdrojů, s ohledem k přírodě.

Díky, podívám se. :palec:

Musím si projít i ty další diskuse o barefoot, které tu jsou, už dlouho nad nimi uvažuju, ale trochu se bojím, aby vydržely, mám z nich pocit, že když mají tak tenkou podrážku, tak se musí rychle prochodit, navíc, chodit v nich jen ve městě po asfaltu asi nemá moc smysl, ale možná se s tou výdrží pletu. Nastuduju to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 21:46
@Aries6 píše:

Díky, ty jsem neznala :palec: Hlavně ty vysoké trekové mě zaujaly, až mi doslouží ty, které mám teď, tak nad nimi zauvažuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
9.5.17 21:46
@klamonožka píše:
Díky, podívám se. :palec:Musím si projít i ty další diskuse o barefoot, které tu jsou, už dlouho nad nimi uvažuju, ale trochu se bojím, aby vydržely, mám z nich pocit, že když mají tak tenkou podrážku, tak se musí rychle prochodit, navíc, chodit v nich jen ve městě po asfaltu asi nemá moc smysl, ale možná se s tou výdrží pletu. Nastuduju to :)

určitě, dělají se krásné boty, jen holt ty ceny! Ale jsou i kurzy na jejich šití :jazyk: chodit v nich lze všude, i po tom asfaltu, ale je nutné se to správně naučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 21:48
@adolfa píše:
Ahoj, znám VASKY, můžeš kouknout, mě se líbí.

Dík, už to prohlížím :palec: Takové se mi taky líbí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
9.5.17 21:51

Fare, Santé

• Citovat
  • Upravit
22590
9.5.17 21:51
@Aries6 píše:

Jsou teda užší. Manžel nebo moje mamka si je koupit nemůžou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
9.5.17 21:53

@klamonožka já tedy doporučuji britské Clarks, ale z českých se mi líbí třeba dámské Fare. Zkušenost nemám, už mnoho let nosím jenom Clarks, Rieker (kozačky) nebo Dr. Martens.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 21:54
@monrom píše:
Fare, Santé

Dík!

Na Fare se podívám, Santé znám, s těmi mám výbornou zkušenost, máme od nich přezůvky na dovnitř celá rodina. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 21:59
@Kacka2 píše:
https://www.boty-prestige.eu/

Jo jo, prestižky jsem mívala jako malá :)

Dívám se, že mají docela pěkné různé sportovní typy bot. Dík!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2946
9.5.17 22:03
@klamonožka píše:
Díky, ty jsem neznala :palec: Hlavně ty vysoké trekové mě zaujaly, až mi doslouží ty, které mám teď, tak nad nimi zauvažuju.

Tak mrkni spíše sem www.prabos.cz Největší český výrobce v ČR. Jediní tady vyrábějí boty s Goretexem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama