Hledám chlapa zn. tady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mladaholka
Nováček 2 příspěvky 23.08.17 20:14
Hledám chlapa zn. Tady

Ahoj, možná se ptáte, proč zrovna hledám chlapa Tady? Zkouším to hold všude, ale nedaří se. Tak třeba se tady najde nějaký ten rozumný muž s velkým M a s „Velkým srdcem“.
Abych se představila, je mi 20 let, měla jsem za život jednoho partnera.
Myslím si o sobě, že jsem kamarádská, mám smysl pro humor, ale samozřejmě dokáži být i tichá a to hlavně když se moc necítím ve společnosti tzv. Když mi někdo nepadne do oka, nebavím se sním.
Za život jsem si toho zažila dost, jsem proto dost citlivá.
Asi si říkáte, že jsem dost mladá a určitě hledám nějakého pracháče. Ne není to tak, hledám průměr, chci aby chlap neutratil všechen svůj příjem a byl spíš skromný a co se týče peněz rozumný :-)
Já taky vydělávám, nehledám proto chlapa, co má na kontě milióny, protože sama je nemám a prachy pro mě neznamenají všechno.
Nejsem pěkná ani škaredá, něco mezi, jsem při těle.. A proto chci, aby mě bral chlap, takovou jaká jsem. Zažila jsem si ve vztahu narážky typu: „Radši se namaluj, odlíčení Ti nesluší“, to se mě dokáže velmi dotknout. A samozřejmě jsem to neřešila a přes noc se odličovala dál :D
Nechci chlapa, který mě bude chtít jen proto, protože jsem mladá!!
A víte co? Nač to vše Tady vypisovat, napište mi do zpráv :-) Budu ráda, když se někdo ozve a třeba i pozve na vínko.. ;) P. S: Jsem z Olomouce.

Reakce:
LLump
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.17 20:24

Tak to jsi tady fakt na tom pravém místě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ZeLu
Neúnavná pisatelka 19961 příspěvků 23.08.17 20:27

Nehledej ho, najde si té sám. :palec:

Big boss
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 23.08.17 20:37

Ten text působí dost zoufale (zkouším to všude a nedaří se), chlapi nestojí o zoufalý ženský.

cecetka
Echt Kelišová 7972 příspěvků 23.08.17 20:38
@ZeLu píše:
Nehledej ho, najde si té sám. :palec:

Nenajde :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 23.08.17 20:42

Kamarádská, zábavná mladá dívka, ale asi ne moc chytrá, když hledáš chlapa na emiminu.

stinga
Kelišová 5409 příspěvků 3 inzeráty 23.08.17 21:07
@radkka píše:
Kamarádská, zábavná mladá dívka, ale asi ne moc chytrá, když hledáš chlapa na emiminu.
:mrgreen: tady najde, tady jsou dobří týpci různých diagnóz
SiriusGG
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 23.08.17 21:14
@radkka píše:

Chlapů tu je dost, ale tipuji, že většina zadaná a s dětmi. Což může být pro zakladatelku problém.

Terisos
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 23.08.17 21:21

Na portálu pro maminky hledat chlapa? Jako stát se může cokoliv. Ale nevím, co by tu dělal fajnový, mladý, sympatický, nezadaný borec… :lol:

Uživatel je onlinebelladonna
Závislačka 2906 příspěvků 24.08.17 22:35

Já bych jí dalal kontakt na volného hocha, ale je od ní velmi daleko. Tak nic.

Mr.Sim
Povídálka 15 příspěvků 31.12.17 00:20
@Terisos píše:
Na portálu pro maminky hledat chlapa? Jako stát se může cokoliv. Ale nevím, co by tu dělal fajnový, mladý, sympatický, nezadaný borec… :lol:

No co asi? Na těch evidentních profi-stránkách jsou velmi aktivní zlatokopky anebo srandistky a výsledek 0. Takže těch pár potřebných se mezi nima ztratí.
Škoda, že já hledám mladou osamocenou maminu ale až tak od 35 let. (a navíc štíhlou, zdravou, inteligentní… ach jo - tyto pak zase pro samý shon a vyšší zápřah ani nemají čas se mrknout na net a odpovědět) :mavam:

Mr.Sim
Povídálka 15 příspěvků 31.12.17 22:30
Silvestra v osamění?

Zdá se, že jenom mně není na Silvestra do skoku. Všechny nezadané se náramně baví, jako kdyby jim nedobrovolná promiskuita velice vyhovovala. Ani jim to nevyčítám. Ale přijde v dohledné době přelomový okamžik? Zůstala v Praze nějaká osamělá duše? :kytka:

salamio
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 31.12.17 23:10
@Mr.Sim píše:
Zdá se, že jenom mně není na Silvestra do skoku. Všechny nezadané se náramně baví, jako kdyby jim nedobrovolná promiskuita velice vyhovovala. Ani jim to nevyčítám. Ale přijde v dohledné době přelomový okamžik? Zůstala v Praze nějaká osamělá duše? :kytka:

Sorry, ale ty máš dost, tvl.

Malaga
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 31.12.17 23:13

Tak vime co hledas…a co nabizis? ;)

Elena.Ja
Nováček 2 příspěvky 02.01.18 12:05
@Mladaholka píše:
Ahoj, možná se ptáte, proč zrovna hledám chlapa Tady? Zkouším to hold všude, ale nedaří se. Tak třeba se tady najde nějaký ten rozumný muž s velkým M a s „Velkým srdcem“.

Ahojky, přeji Ti hodně štěstí, abys brzy našla toho pravého :srdce:. I když sama jsem k internetovému seznamování poněkud skeptická, věřím spíš na osobní setkání a onu pověstnou „jiskru“ :hug:. A sem na emimino.cz zase asi chodí víceméně jen tatínkové. Na svobodného tu těžko narazíš :nevim:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >