Hledám kamarádku Břeclav a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danw
Kecalka 237 příspěvků 20.10.11 19:41
hledam kamaradku

Hledám kamarádku z okolí Břeclav.Mám 9 měsíční dceru,nedávno jsme se přistěhovali.

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

bertica
Nováček 1 příspěvek 18.01.12 14:46

Ahoj.Ja bydlím taky v Břeclavi-v Poštorné,pokud máš zájem,napiš.Mám holky.Starší je 6let a mladší 2,5.Katka.

danw
Kecalka 237 příspěvků 20.01.12 11:27
kamaradka breclav

ahojky ,my sice nebydlime v breclavi ale v lednici,ale to nevadi snad?

cikcakojojoj  12.04.12 10:52
hledám Kamarádku

ahojík jsem 23 letá maminka dvou dětí jeden má 4 roky a druhé 2 roky hledám nějakou kamarádku která by ráda s dětma zašla někam na kafčo psedět povykládat chvíli si oddechnout někde na skleničce jsem z Valtic takže i z břeclavi může být je jedno kolik bude mět let…pokuse některá taková najde budu moc ráda tak se mě ozvyte některá :)

Danw7  12.04.12 16:43

ahojky,jsem z nejdku(ledni­ce),mám 14 měsíční holčičku a v červnu by se měl narodit bratříček.Mám 25 let.

jazmin
Nováček 7 příspěvků 03.06.12 10:38

Ahoj, pridávam sa ku hľadaniu kamarádky v okolí Břeclavi. Som maminka 28r, máme malého syna 8m a hľadáme kámošku na pokec, vychádzku a aktivitu s miminkami. Bolo by fajn ak by som našla spriaznenú dušu s podobne starým mimi, aspoň by sa prckovia navzájom motivovali ;) . Chodíme na plávanie a radi by sme navštevovali i iné aktivity, ale žial sa nám moc nedarí.
Už sme dlho doma a tak trošku nám (hlavne mne :? )z toho začína švitoriť. Nablízku nie je nikto s kým by som sa mohla porozprávať o takých banalitách ako je materstvo.. Prosím ak je tu ešte niekto „+- normálny a opustený“ tak ako my, budeme radi.

Iveta a Vlastik :kytka:

Danw7  04.06.12 16:28

ahojky ,je my 25 let a mam 16 mesicni dceru a druhe mimi na ceste.Tak kdybys mela zajem ,jsem z Lednice kousek od breclavi

jazmin
Nováček 7 příspěvků 04.06.12 22:45

Jé tak to je vcelku ideálne :) , v Lednici sme za chvíľku. Akurát, dnes odchádzame a vrátime sa až za 2 týždne, tak keď tak sa môžeme stretnúť potom. Včera sme boli na obed u Tlustých. Teda nebol to klasický obed, najedli sme sa na striedačku, ale malému sa tam páčilo, kopa detí.. :-) . Odchádzali sme unavený a strhaný.. no ale drobček bol spokojný videl nových ľudí a to je pre neho niečo super, nie tá domáca nuda :?

Danw7  05.10.12 15:41

Ahojky tak to je super, tak kdybys mela zajem tak by jsme se mohli sejit.

jazmin
Nováček 7 příspěvků 05.10.12 22:57

:-) ahoj. To by bolo fajn. Tak niekedy budúci týždeň?

jazmin
Nováček 7 příspěvků 10.10.12 19:49

Ahojky, už sme konečne doma, prosím napíš či a kedy sa stretneme :-).

Želva87
Kecalka 128 příspěvků 05.11.12 21:45

Ahojky, jsem přistěhovaná do Břeclavi dva roky a moc ale zatím tady moc kamarádek nemám, tak mě toto téma moc zaujalo. Zatím jsme pořád ve fázi snažení, ale věřím že to brzy příjde. Doufám, že nevadí že zatím nemám děti.

danw7  06.01.13 07:17

Ahoj holky, nechodite na facebook??Já jsem moc nechodím proto nevím kdy my kdo odepíše, rada bych obě viděla a seznamila.

Můj facebook je dana luksikova budu se na Vás těšit

LenkaDom
Nováček 2 příspěvky 25.07.13 12:37
hledám kamarádku z bv a okolí

Ahoj hledám kamarádku na procházky s dětmi, výlety hřiště voda kafičko u nás. Třeba si i za grilovat za bláznit v bazénu atd. Mě je 23 malému 3 roky Bylim na vesnici kousicek od Breclavi. Budu se těšit…

danw72  26.07.13 15:22
ahojky

Ahojky, ráda tě poznávám, moc jsem, ale nechodím proto tě poprosím jestli máš facebook tak mě tam najdeš jako dana lukšíková, jinak mě je 26let a mam 2,5 roční holčičku a ročního chlapečka a přesně jsem z nejdku u lednice a ty? Příští týden by jsme mohli někam na hřiště vyrazit..mám teď jiný nik

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devětkrát jsem potratila. Dítě pořád chci, říká herečka Unionová

Americká herečka Gabrielle Unionová (44) se s manželem Dwaynem Wadem (36)... číst dále >

Děti žily ve stanu, než je máma opustila. U prarodičů našly nový domov

Na 35 metrech čtverečních žijí ve dvou místnostech babička s dědou a jejich... číst dále >

Reklama