Reklama

Hledám kamarádku- Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Puntíkatýhrnek
Nováček 3 příspěvky 04.09.18 20:15
Hledám kamarádku Plzeň

Hledám kamarádku v Plzni. Nemusí být ani maminka, ale měla by být spíš kolem čtyřiceti a výš…Nebo případně nějakou skupinu, třeba ženy, které mají rády ruční práce (nejraději pletení). Nejde mi ani tak o akce s dětmi, spíš o odpočinek od rodiny a protože mám doma tři chlapáky a kocoura, tak potřebuji nějaký ženský element. Bohužel nejsem moc společenská a vůbec nevím, kde si ve svém věku najít kamarádku. Zkoušela jsem inzerát na seznamce, ale kromě lukrativních nabídek od mužů jsem nedostala jedinou odpověď..třeba se tady nějaká fajn paní najde, nebo alespoň nějaká dobrá rada, kde najít..:-)

Reklama

Reakce:

dadulam
Kecalka 396 příspěvků 05.09.18 08:01

Ahoj, já jsem z Plzně. A ráda s tebou pokecám. Je mi 40 a mám jedno dítě. Já tedy nepletu, ale pokud máš ráda zvířata, přírodu, navlékání korálků, čtení apod., tak si určitě budeme rozumět. :)

Puntíkatýhrnek
Nováček 3 příspěvky 05.09.18 08:22

Ahoj, tak to je super..pletení určitě není podmínkou…zvířata mám ráda asi tak normálně, nejsem velkochovatel, ale přírodu ráda mám a hlavně miluju knížky. Akorát úplně nevím, jak to tady na emiminu chodí, když ti chci odepsat musím vždycky napsat nový příspěvek? Nikde tu nevidím Odpovědět… :)

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 05.09.18 22:13

@Puntíkatýhrnek das bud zminit, a pak se to objevi zde. A nebo si budete psat soukromne, a to klikneš na zvoleneho uživatele, otevře se ti jeho profil, a na prave strane je odeslat ( napsat) zprávu

Puntíkatýhrnek
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 05:29

@xsaleen
Aha, moc dekuji

dadulam
Kecalka 396 příspěvků 06.09.18 16:49

@Puntíkatýhrnek Tak já taky nejsem velkochovatel. :D, ale píšeš, že máte kocoura, tak máš zvířata asi taky ráda. My máme psa, želvu, papoušky. Pokud budeš chtít, tak mi můžeš napsat zprávu. A chtěla by sis jen psát nebo se i sejít? Pokud ano, tak to určitě nebude problém. Člověk si občas musí od chlapů odpočinout (manžela a syna). :D A jak máš staré děti? A co ráda čteš? Možná by bylo opravdu lepší si psát zprávy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama