Hledám ručitele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hodan13
Povídálka 21 příspěvků 19.02.18 21:34
Hledám ručitele

Ahoj

Příspěvek upraven 19.02.18 v 23:02

Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 19.02.18 21:40

Myslím, že nabídnout svůj barák za příslib levnější elektroniky je nabídka, která se nedá odmítnout. :mrgreen:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 19.02.18 21:42
:mrgreen: :palec:
TopSecret
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 19.02.18 21:45
@Hodan13 píše:
Ahoj všem,

aktuálně řeším půjčku na bydlení pro mě a přítelkyni. Bohužel přítelkyně je na mateřské dovolené a já mám malý záznam v registru… Bohužel se už vezu. Aktuálně hledám ručitele, nejlépe s nemovitostí, který by nám ručil jako třetí osoba.

Jsem zaměstnán na dobu neurčitou pro velmi známou firmu, nacházím se ve vyšším managementu, příjem mam více než dostačující. Banka mi bohužel nepůjčí, tak jsem se obrátil na nebankovní společnost s poměrně dobrým úrokem, ale potřebuji ručit. Za odměnu nabízím 4 000 každý měsíc po dobu splácení, skvělé přátele a nemalé slevy nejenom na elektro.

Našla y se tady pomoc? :,(

Díky.
8o 8o 8o 8o
Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40430 příspěvků 19.02.18 21:48

@Hodan13 :mrgreen: :mrgreen: to myslíš vážně? Víš že velké % je tady samoživitelek nebo matek na rodičáku :mrgreen:

Pam12
Echt Kelišová 8462 příspěvků 19.02.18 21:48

Tak určitě tu bude hodně lidí, kteří by do toho šli :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 19.02.18 21:52

Za čtyři tisíce měsíčně a levnější elektroniku se určitě najde celý zástup ručitelů… ;)

elan
Kecalka 206 příspěvků 19.02.18 21:52

Vyřešte si svůj malý záznam v registru, začnete šetřit, aby jste měli rezervu, a požádejte někoho z rodiny, ale osobně si myslím, že do toho nikdo nepůjde, já bych nešla, nejlepší bude, až se vaše přítelkyně vrátí do práce po rodičáku a pak požádá banku o hypotéku sama.

vverru
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 19.02.18 22:18

@Hodan13 to nemyslíš vážně, že ne :lol:

Kelsey
Hvězda diskuse 44887 příspěvků 19.02.18 22:20

Jen ma.gor by sel rucit nekomu. Rekni si ve sve rodine.
My si rucime nemovitosti, kterou splacime. Uver se vyrizoval, kdyz jsme meli prvni dite a ja byla na rodicaku. Refinancovani probehlo uz jsme meli tri decka.
Ted uz oba pracujeme, tak je to zase jine.
Najdi si jinou praci nebo druhou, aby si mel dostatecny prijem.

Nairol
Echt Kelišová 8825 příspěvků 19.02.18 23:01

Já bych do toho šla už jen proto, abych získala skvělé přátele ve vyšším managementu a sleva na elektro to už jen takový bonus navíc. 8)

Tys fakt pobavil. :palec: :mrgreen:

adgamka
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 09:12

No, podle mně se takový idiot co by do toho šel, ještě nenarodil :lol: :lol: :lol:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29263 příspěvků 20.02.18 17:50

Si děláš p… :mrgreen:

morgana1
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 20.02.18 19:59
@Burj Chalifa píše:
Si děláš p… :mrgreen:

No, on postupuje celkem racionálně. Ono tenhle portál je celkem známý svým, ehm, specifickým složením uživatelek, tak usoudil, že tady bude mít největší šanci nějakýho hejla najít. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >