Reklama

Hledám ručitele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hodan13
Povídálka 21 příspěvků 19.02.18 21:34
Hledám ručitele

Ahoj

Příspěvek upraven 19.02.18 v 23:02

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18289 příspěvků 19.02.18 21:40

Myslím, že nabídnout svůj barák za příslib levnější elektroniky je nabídka, která se nedá odmítnout. :mrgreen:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 19.02.18 21:42
:mrgreen: :palec:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 19.02.18 21:45
@Hodan13 píše:
Ahoj všem,

aktuálně řeším půjčku na bydlení pro mě a přítelkyni. Bohužel přítelkyně je na mateřské dovolené a já mám malý záznam v registru… Bohužel se už vezu. Aktuálně hledám ručitele, nejlépe s nemovitostí, který by nám ručil jako třetí osoba.

Jsem zaměstnán na dobu neurčitou pro velmi známou firmu, nacházím se ve vyšším managementu, příjem mam více než dostačující. Banka mi bohužel nepůjčí, tak jsem se obrátil na nebankovní společnost s poměrně dobrým úrokem, ale potřebuji ručit. Za odměnu nabízím 4 000 každý měsíc po dobu splácení, skvělé přátele a nemalé slevy nejenom na elektro.

Našla y se tady pomoc? :,(

Díky.
8o 8o 8o 8o

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 19.02.18 21:48

@Hodan13 :mrgreen: :mrgreen: to myslíš vážně? Víš že velké % je tady samoživitelek nebo matek na rodičáku :mrgreen:

Pam12
Echt Kelišová 8409 příspěvků 19.02.18 21:48

Tak určitě tu bude hodně lidí, kteří by do toho šli :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27286 příspěvků 19.02.18 21:52

Za čtyři tisíce měsíčně a levnější elektroniku se určitě najde celý zástup ručitelů… ;)

elan
Kecalka 201 příspěvků 19.02.18 21:52

Vyřešte si svůj malý záznam v registru, začnete šetřit, aby jste měli rezervu, a požádejte někoho z rodiny, ale osobně si myslím, že do toho nikdo nepůjde, já bych nešla, nejlepší bude, až se vaše přítelkyně vrátí do práce po rodičáku a pak požádá banku o hypotéku sama.

vverru
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 19.02.18 22:18

@Hodan13 to nemyslíš vážně, že ne :lol:

Kelsey
Hvězda diskuse 44459 příspěvků 19.02.18 22:20

Jen ma.gor by sel rucit nekomu. Rekni si ve sve rodine.
My si rucime nemovitosti, kterou splacime. Uver se vyrizoval, kdyz jsme meli prvni dite a ja byla na rodicaku. Refinancovani probehlo uz jsme meli tri decka.
Ted uz oba pracujeme, tak je to zase jine.
Najdi si jinou praci nebo druhou, aby si mel dostatecny prijem.

Nairol
Echt Kelišová 8816 příspěvků 19.02.18 23:01

Já bych do toho šla už jen proto, abych získala skvělé přátele ve vyšším managementu a sleva na elektro to už jen takový bonus navíc. 8)

Tys fakt pobavil. :palec: :mrgreen:

adgamka
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 09:12

No, podle mně se takový idiot co by do toho šel, ještě nenarodil :lol: :lol: :lol:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28767 příspěvků 20.02.18 17:50

Si děláš p… :mrgreen:

morgana1
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 20.02.18 19:59
@Burj Chalifa píše:
Si děláš p… :mrgreen:

No, on postupuje celkem racionálně. Ono tenhle portál je celkem známý svým, ehm, specifickým složením uživatelek, tak usoudil, že tady bude mít největší šanci nějakýho hejla najít. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >