Hledám ženu pro pár

Anonymní
13.3.21 19:28

Hledám ženu pro pár

Dobrý večer.
Jsem si plně vědoma, že tohle fórum není seznamka, ale opravdu jsem se snažila hledat všude možně a bez úspěchu, bez toho, aby na mě nevykoukl 70letej pán… Tak prosím komentáře jen ty, které budou nápomocné a nebo ty, ve kterých je zjevný zájem. Je to tu velmi aktivní, proto jsem si dovolila vložit příspěvek sem, snad nedostanu bídu… :D i když vím, že dostanu :D
Každopádně hledám pro mě a pro mého snoubence nějakou pěknou, milou a hodnou ženskou do 32 let, která by nám ráda pomohla zpestřit náš milostný život, který je sice skvělý, ale rádi bychom zkusili něco nového. Žijeme v Brně a rádi bychom uvítali případnou slečnu/ženu v našem bytě, do kterého jsme se právě nastěhovali. Jsme mladý pár a zkrátka bychom si to rádi okořenili nějakou pěknou prckou :D
Budu ráda za každý komentář, který mě nezavrhne a nepošpiní :)
Děkuji a hezký večer.
A.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
744
13.3.21 19:29

Pěknou prcku. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31333
13.3.21 19:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Jsem si plně vědoma, že tohle fórum není seznamka, ale opravdu jsem se snažila hledat všude možně a bez úspěchu, bez toho, aby na mě nevykoukl 70letej pán… Tak prosím komentáře jen ty, které budou nápomocné a nebo ty, ve kterých je zjevný zájem. Je to tu velmi aktivní, proto jsem si dovolila vložit příspěvek sem, snad nedostanu bídu… :D i když vím, že dostanu :D
Každopádně hledám pro mě a pro mého snoubence nějakou pěknou, milou a hodnou ženskou do 32 let, která by nám ráda pomohla zpestřit náš milostný život, který je sice skvělý, ale rádi bychom zkusili něco nového. Žijeme v Brně a rádi bychom uvítali případnou slečnu/ženu v našem bytě, do kterého jsme se právě nastěhovali. Jsme mladý pár a zkrátka bychom si to rádi okořenili nějakou pěknou prckou :D
Děkuji a hezký večer.
A.

Na pěkné prcky a prciny tu je odborník @Klopotkova 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 19:33
@Rosebery píše:
Pěknou prcku. :lol: :lol: :lol:

Nocooo no, jsem trošku náročná :zed: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7688
13.3.21 19:34
@Anonymní píše:
Nocooo no, jsem trošku náročná :zed: :lol:

Neboj, cely emimino prave steluje fotaky na mobilech a zasila ty nejvydarenejsi do SZ :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 19:36

Jak se ti mam ozvat, kdyz jsi anonym?

• Citovat
  • Nahlásit
306
13.3.21 19:40

Vím, že tenhle typ příspěvků jsi tu nechtěla, ale vždyť je tu Ona hledá jeho On hledá ji.
Chápu, že tad to bude mít asi větší dopad, ale proč nepsal příspěvky di správných oddělení?
Jinak vám přeju aby jste brzy nějakou rozumnou krásnou holku našli.
Užívejte dokud to jde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
13.3.21 19:42
@ontarova.stara píše:
Neboj, cely emimino prave steluje fotaky na mobilech a zasila ty nejvydarenejsi do SZ :mrgreen:.

Já nevím, jak to děláš, ale vždycky se tak směju. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
13.3.21 19:43

Tady jsou samý krásný prcinky, ale teda z vás, aby měl jeden strach, že ho přefiknete hned mezi dveřma. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4603
13.3.21 19:50
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Děkuji a hezký večer.
A.

No tak tady se to peknymi prckami jen hemzi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
13.3.21 19:53
@free333 píše:
Na pěkné prcky a prciny tu je odborník @Klopotkova 8)

:lol: :lol: z jejího milého by určitě minimálně měsíc potom nezamhouřili oka :) ovšem manžel má prý sexy prdelku, toho by mohla poslat. Toho má na repre, tak ten bude fajne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
13.3.21 19:54
@ontarova.stara píše:
Neboj, cely emimino prave steluje fotaky na mobilech a zasila ty nejvydarenejsi do SZ :mrgreen:.

Já nic neposílám. Mám blíž k tomu 70 letýmu pánovi, než k prcce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7688
13.3.21 19:56
@Prof. Farnsworth píše:

Tak tebe jsme si zamluvili do sudetske ctyrky my s Ontarem a hrobnikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
13.3.21 19:57
@Prof. Farnsworth píše:

Ale i sedmdesátník se může pyšnit pěknou prckou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31333
13.3.21 19:58
@Rosebery píše: :lol: :lol: z jejího milého by určitě minimálně měsíc potom nezamhouřili oka :) ovšem manžel má prý sexy prdelku, toho by mohla poslat. Toho má na repre, tak ten bude fajne. :)

Chtějí slečnu - ženu, stojí v poptávce, takže jsem nepředpokládala, že by Traktorista milenec vyrazil směr Brno… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat