Hledáme medvídka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nininka123
Nováček 2 příspěvky 04.01.19 13:14
Hledáme medvídka

Ahoj všem,

omlouvám se, jestli jsem diskuzi založila do nějaké špatné sekce. Chtěla jsem Vás požádat o pomoc. Asi před měsícem se dceři někde v Praze na Chodově ztratil milovaný plyšový medvídek hajánek. Zkoušela jsem všechny způsoby jak ho najít, ale bohužel. Napadlo mě, jestli se třeba někomu doma neválí stejný a třeba by nám ho prodal. Byl koupený v Kiku asi před 4 lety. Je světle hnědý a na krku má zelenou mašličku. Dcera by byla nadšená, kdyby se jí „vrátil“. Díky moc.

Nina

Reakce:
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 05.01.19 09:39

A nemas foto medvidka?

nininka123
Nováček 2 příspěvky 05.01.19 10:14
Fotka

Nějakou jsem našla, měla ho spíš na spaní, tak na moc fotkách není. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >