Hledáme název knihy

25.6.20 09:29

Hledáme název knihy

Dobrý den,
Právě s syn přinesl z knihovny úkol je to dobrovolné ale on se chce zúčastnit. To mi nevadí jenže ten úkol je těžký, jsou tam obrázky smajlíci zvířátka atd. a my mame za ukol vycist z toho nazev knihy př. ???????????????????? = Pipi dlouhá punčocha. Moc si nevíme rady :zed: holky můžete nám to prosím pomoci rozluštit. Ty hádanky napíšu dolů moc děkuji za pomoc. P. S. u něčeho jsem nenašla smajlíky a takto píšu slovy.
1. Hádanka- malý,????????slon????????????
2. Hádanka- ????‍♂️????????‍♂️????????????
3. Hádanka- ????☝️????????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25597
25.6.20 09:30
@Mum and2kids píše:
Dobrý den,
Právě s syn přinesl z knihovny úkol je to dobrovolné ale on se chce zúčastnit. To mi nevadí jenže ten úkol je těžký, jsou tam obrázky smajlíci zvířátka atd. a my mame za ukol vycist z toho nazev knihy př. ???????????????????? = Pipi dlouhá punčocha. Moc si nevíme rady :zed: holky můžete nám to prosím pomoci rozluštit. Ty hádanky napíšu dolů moc děkuji za pomoc. P. S. u něčeho jsem nenašla smajlíky a takto píšu slovy.
1. Hádanka- malý,????????slon????????????
2. Hádanka- ????‍:male_sign:️????????‍:male_sign:️????????????
3. Hádanka- ????:point_up:️????????????????

Co znamenají ty otazníky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
25.6.20 09:35
@Russet píše:
Co znamenají ty otazníky?
Že by počet písmen?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
25.6.20 09:36

Ale to nedává moc smysl, že by bylo malý a za tím hned čárka - máš to, zakladatelko, napsané správně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
25.6.20 09:37

S dětmi jsem v angličtině četla Příběh malého slona Babara, to je asi to jediné, co se mi vyba
vuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25597
25.6.20 09:40
@Cassiopea10 píše: Že by počet písmen?

A to je hádanka pro školní dítě, jo? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
25.6.20 09:41

@Russet To jsou asi smajlíci. Bohužel na PC se neukazují. A pokud ani na mobilu, tak to mobil prostě neumí přečíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25597
25.6.20 09:44
@Tableta píše:
@Russet To jsou asi smajlíci. Bohužel na PC se neukazují. A pokud ani na mobilu, tak to mobil prostě neumí přečíst.

Na mobilu je právě jen otazník. Měla by ofotit ten papír, na kterém to přinesl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
25.6.20 09:45

@Russet Možná to jen neumí přečíst emimino :P Jo, to by bylo lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 09:50

Dobrý den Omlouvám se že se vám nezobrazuje smajlíci ale jen otazníky proto jsem to vyfotila názvy které již máme doplněné mi psát Nemusíte ale Poprosila bych abyste mi napsali aspoň tipy co jsou ty u kterých jsme to nenapsali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25597
25.6.20 09:51
@Mum and2kids píše:
Dobrý den Omlouvám se že se vám nezobrazuje smajlíci ale jen otazníky proto jsem to vyfotila názvy které již máme doplněné mi psát Nemusíte ale Poprosila bych abyste mi napsali aspoň tipy co jsou ty u kterých jsme to nenapsali

Přílohu nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 09:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 09:53

Omlouvám se ale foto je u tohoto příspěvku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25597
25.6.20 09:55
@Mum and2kids píše:
Omlouvám se ale foto je u tohoto příspěvku

Není :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25597
25.6.20 09:55

Možná ti jako nováčkovi neumožní vkládat přilohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama