Hledání ženy do trojky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Metoyouu
Nováček 8 příspěvků 18.12.17 15:20
Hledání 3ky

Tak, Plnim si sen tedy i přítele, zajímají mne vás názor jak jste hledali ženu do trojky, či ženu pro ženu, říkala jsem si ze člověk si má plnit sny a i když mne někdo odsoudí tak názor druhých mě zajímá, neberte mne tedy za nějakého úchyla či podobně, děkuji i za každou radu, názor, zkušenost, zda je vůbec reálné hledat když jsem atraktivni a i já koukám na vzhled a iq, vlastně ani s miminkem nevadí, naopak děti mám rada a spíše jsem zklamaná z lidi tady, tedy chlapu kteří mysli jen tím dole

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 15:33

Řekla bych, že najít někoho s podobným IQ, jako máte vy, nebude problém.

ivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 18.12.17 15:38
@Metoyouu píše:
Tak, Plnim si sen tedy i přítele, zajímají mne vás názor jak jste hledali ženu do trojky, či ženu pro ženu, říkala jsem si ze člověk si má plnit sny a i když mne někdo odsoudí tak názor druhých mě zajímá, neberte mne tedy za nějakého úchyla či podobně, děkuji i za každou radu, názor, zkušenost, zda je vůbec reálné hledat když jsem atraktivni a i já koukám na vzhled a iq, vlastně ani s miminkem nevadí, naopak děti mám rada a spíše jsem zklamaná z lidi tady, tedy chlapu kteří mysli jen tím dole
Čím přemýšlíš Ty?

Příspěvek upraven 18.12.17 v 15:40

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 18.12.17 15:39
@Čičorečka píše: Řekla bych, že najít někoho s podobným IQ, jako máte vy, nebude problém.

:mrgreen: ještě to mohl být Google překladač :think:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 18.12.17 15:40
@Metoyouu píše:
Tak, Plnim si sen tedy i přítele, zajímají mne vás názor jak jste hledali ženu do trojky, či ženu pro ženu, říkala jsem si ze člověk si má plnit sny a i když mne někdo odsoudí tak názor druhých mě zajímá, neberte mne tedy za nějakého úchyla či podobně, děkuji i za každou radu, názor, zkušenost, zda je vůbec reálné hledat když jsem atraktivni a i já koukám na vzhled a iq, vlastně ani s miminkem nevadí, naopak děti mám rada a spíše jsem zklamaná z lidi tady, tedy chlapu kteří mysli jen tím dole

S miminkem při tom, jako že se zaučí, nebo objednáte dětský koutek?

Klopotkova
Echt Kelišová 8308 příspěvků 18.12.17 15:47

Hledala bych na Amatérech, tady si myslím, že je složité někoho na podobné akce najít.

Tady Tě většina žen odsoudí a pánové si začnou dělat spíše legraci, i když jsou tady někteří v pohodě.

edit: menší pravopisná chybka :P

Příspěvek upraven 18.12.17 v 17:00

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 18.12.17 15:51
@Čičorečka píše: Řekla bych, že najít někoho s podobným IQ, jako máte vy, nebude problém.
8o :mrgreen: :mrgreen: :zed:
Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 18.12.17 15:52

@Metoyouu Asi nějaká seznamka nejlepší na todle :nevim:. Spousta lidí to tam hledá

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 18.12.17 16:02

Tak paní asi myslí že s paní či slečnou by ráda stravila nejakou chvilku mimo postel, ono to tak i chodí, jen ostatní si myslí že zazvoní prostitutka, hupsne se na to a pak už se neuvidí…vetsinou se ti lidé navštíví, posedi, pokud se jim to zamlouvá navazou i přátelství..ne, nemám zcela stejnou zkušenost ale myslet si že erotické fantazie mají jen uchylove je fakt mimo..

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 18.12.17 16:26
@Oplatečka píše:
Tak paní asi myslí že s paní či slečnou by ráda stravila nejakou chvilku mimo postel, ono to tak i chodí, jen ostatní si myslí že zazvoní prostitutka, hupsne se na to a pak už se neuvidí…vetsinou se ti lidé navštíví, posedi, pokud se jim to zamlouvá navazou i přátelství..ne, nemám zcela stejnou zkušenost ale myslet si že erotické fantazie mají jen uchylove je fakt mimo..

Taky si myslím… Moje sexuální fantazie je, že se při sexu ze zadu proměním v oslíčka otřes se :dance: :P

Zabatko
Závislačka 4300 příspěvků 18.12.17 16:47

Napadlo mě to samý.

jestericka34
Nováček 18.12.17 16:59

Není reálné hledat, když jsi tak atraktivní jak o sobe píšeš. Možná někde na amatérech najdeš stejne sebejistou atraktivní buchtu co se nechá lizat s miminkem v náruči :P

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 18.12.17 17:28
@jestericka34 píše:
Není reálné hledat, když jsi tak atraktivní jak o sobe píšeš. Možná někde na amatérech najdeš stejne sebejistou atraktivní buchtu co se nechá lizat s miminkem v náruči :P

Ta poslední část věty vtipná není :? :lol:

jestericka34
Nováček 18.12.17 17:46
@Borůvka1990 píše:
Ta poslední část věty vtipná není :? :lol:

Ono to vtipné bejt nemá ale. Jen si myslim, ze některé věci zrovna sem moc nepatří. Nic proti trojce, jen bych ji hledala jinde. A podaní toho textu 8o

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 18.12.17 21:32
@jestericka34 píše:
Ono to vtipné bejt nemá ale. Jen si myslim, ze některé věci zrovna sem moc nepatří. Nic proti trojce, jen bych ji hledala jinde. A podaní toho textu 8o

Jj, já vím ;) Jen ta představa :poblion: Chápeš… To že se tu na emiminu probírají houvadinky, nic proti tomu. Ale admin by mohla odstraňovat takovýhle témeta :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >