Hledání práce. Zn: s humorem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 13.09.18 18:33
Hledání práce. Zn: s humorem

Zdravím ve spolek. Tak i na mě přišla řada s hledáním práce. A protože s obavami a strachem nejraději bojuji humorem a nadhledem, chtěla jsem založit vlákno na vtipy a vaše vtipné příhody z oblasti hledání práce. Ať už jste práci hledali nebo jste hledali zaměstnance. :mavam:

Vtip: „Řekněte mi, co teď v práci děláte.“ „Většinou chyby a hloupé komentáře.“

„Proč chcete zrovna tuhle praci?“ „Vždy jsem měla velkou touhu neumřit hlady “

Reakce:
Sany80s
Kelišová 6624 příspěvků 13.09.18 19:08

Jste přijata, vezměte si nějaké hezké spodní prádlo-mělo se jednat o práci recepční.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 13.09.18 19:09

Tak já po MD šla na pracák, kde mi dala nabídky práce. Do fabriky k pásu se mě nechtělo. Tak jsem šla dělat práci, kterou dělají většinou muži. Nejdřív na mě koukali jak z jara, ale já dřela, snažila se naučit se pracovat i s tím, s čím ženy v kolektivu nepracují. Ač ze mě nejdřív lilo a potila jsem i krev, v noci mě bolel celej člověk a obden jsem chodila z práce rozškubaná jak kdyby mě napadla smečka rotvajlerů, nakonec jsem to dala. A dávám. Teď triumfuju s výkonem ty nejpracovitější muže :lol: Jsem jak rozjetý vlak a zastanu práci za dva. Postavu mám jak kdybych trávila půl dne ve fitku :P :P :lol: Všimlo si mě pár firem co s nimi spolupracujeme a dávají mi nabídky, abych šla k nim. Nechci ale psát kde pracuji nebo s čím či jak, abych se neprovařila :lol: Peněz by mohlo být více, ale mám možnost opustit pracoviště z osobních důvodů, kdybych potřebovala, a nikdy nevím kdy by se mi to mohlo kvůli dětem hodit ;) Šéf tohle toleruje, těm co makají a chodí. A humor? Ten je na denním pořádku, kolektiv super. Rodinna, známí i kolegové nevěřili, že to dám déle jak měsíc a teď už by si to beze mě neuměli představit :mrgreen: :lol: (jejich slova ;) :mrgreen: )

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 13.09.18 19:16

@Borůvka1990 pecka :palec: já řídila kamion, ten vývoj přijetí do mužského kolektivu byl dost podobný.

Taka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 13.09.18 19:16

Kamarádčina zkušenost. Je učitelka, kombinace angličtina a čeština. Byla na pohovoru na jedné ZŠ a padla otázka „A neumíte dobře počítat? Chybí nám i matikář." Bohužel to nebyl vtip, ale bylo to myšleno zcela vážně. A co je na tom vtipného? Leda naše školství :mrgreen:

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 13.09.18 19:17

@Sany80s :lol: husty

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 13.09.18 19:25
@ngauruhoe píše:
@Borůvka1990 pecka :palec: já řídila kamion, ten vývoj přijetí do mužského kolektivu byl dost podobný.

Ty jo kamion :potlesk: :potlesk: :potlesk: To by mě taky mohlo bavit :palec: :lol: :lol: Akorát manžela by asi prublo :P :lol: Ten kamion Ti tiše závidím :oops: :lol:

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 13.09.18 19:32

Zbývají mi ještě dva roky na VŠ, ale od teď končím s prezenčním studiem, jdu na kombi a hledám k tomu práci na HPP, do teď to jsou samy částečný úvazky, brigády a už mě to nebaví. Při jednom pohovoru mi potencionální šéf řekl, že nerad bere mladé ženy (já 23), protože jen co se pořádně zaučí a zajedou, otěhotní, jdou mateřskou a musí hledat zas někoho nového. No koukala jsem na něj jako z jara. 8o Každopádně mám pocit, že i pro práci, kterou by zvládla klidně cvičená opice, mají zaměstnavatelé přemrštěné požadavky na praxi, apod. :roll:
Jinak přeji všem, ať najdou práci, kde budou spokojeni. :hug:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 22:21
Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 19.09.18 06:59

Tak ženy a muži, pokud jste mezi námi, vzali mě do nové práce. :cert: Sice delší pracovní doba, ale víc peněz a hlavně! Vypadá to na skvělou práci, nemůžu se dočkat. :dance: Jenže jak to říct nynějšímu šéfovi? Smlouvu s ním nemám, platí mě cash, ale je na mě hodný a všichni v práci také. Zitra jdu do nové firmy podepsat papíry a nástup je prvního října. :dance: Podotýkám, že jsem si ještě ani neřekla o peníze za srpen a nechci nakráčet do jeho kanceláře a nataženou rukou pro peníze a druhou mu mávat. :mavam: Kdyby to byl blb, bylo byi to fuk, ale jak říkám, jsou tam na mě hodní, ale nemám tam budoucnost. Tak jak na milé rozloučení? :kytka: Děkuji za typy. :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >