Hlen v 16tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 11:23
Hlen v 16tt

Dobrý den maminky předem se omlouvám za anonym. Mám dotaz dnes ráno jsem po použití WC našla na tol. papíře trošku čirého táhleho hlenu. Myslíte ze by se mohli jednat o hlen. zátku nebo je tento hlen v těhu normální? Přip. beru utrogestan.

Reakce:
elena.78
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 04.08.18 12:10

Já nosila slipovky celý těhu, slabý výtok jsem měla až do porodu, byl teda takový řidší než při ovu. Konzultovala jsem to s mudr., prý to tak bývá. Pro moji jistotu mi brala i stěr a plodová voda to nebyla. Utrogestan jsem také užívala- vaginálně, to byl výtok takový zabarvený od toho utrose a je fakt, že to jsem slipovky měnila i třikrát denně.

lampicka11
Závislačka 3506 příspěvků 4 inzeráty 04.08.18 12:16

Může to být hlenovka jestli to měli konzistenci ‚nudle‘

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >