Reklama

Hlen v 16tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 11:23
Hlen v 16tt

Dobrý den maminky předem se omlouvám za anonym. Mám dotaz dnes ráno jsem po použití WC našla na tol. papíře trošku čirého táhleho hlenu. Myslíte ze by se mohli jednat o hlen. zátku nebo je tento hlen v těhu normální? Přip. beru utrogestan.

Reklama

Reakce:

elena.78
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 04.08.18 12:10

Já nosila slipovky celý těhu, slabý výtok jsem měla až do porodu, byl teda takový řidší než při ovu. Konzultovala jsem to s mudr., prý to tak bývá. Pro moji jistotu mi brala i stěr a plodová voda to nebyla. Utrogestan jsem také užívala- vaginálně, to byl výtok takový zabarvený od toho utrose a je fakt, že to jsem slipovky měnila i třikrát denně.

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 2 inzeráty 04.08.18 12:16

Může to být hlenovka jestli to měli konzistenci ‚nudle‘

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama