Hlenový táhlý výtok

slečinka
6.8.13 15:50

hlenový táhlý výtok

Ahoj, jsem 9 měsíců po porodu a mám už od 4 měsíce hlenový táhlý výtok, myslela sem si ze začátku že je to ještě součást očistků, ale už se mi to zdá dlouho. jsou to takové dlouhé táhlé hleny, nijak to nesmrdí ani mě nic nebolí. a dneska se mi ještě objevil takový hustý růžový kousek, jak kdyby kousek placenty nebo co, ale není to nějak po dlouhý době? nebo co by to mohlo bejt? sex jsem pak vůbec neměla tak je možné že mě jakoby nic nepročistilo, nebo nevim, ale menstruaci už sem měla asi třikrát normálně..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

102677
6.8.13 16:33

A to máš celý cyklus nebo jen v určité fázi? protože jestli jen pár dní v měsíci, jedná se o ovulační hlen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slečinka
7.8.13 10:38

@Šája no právě že celou dobu furt, hlavně teda dopoledne a pak už skoro vůbec do večera a pak zas znova

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.9.16 14:28

Ahoj, obnovuji diskuzi-mam to samé a vždy večer, tahly hlen..když napoustim vanu, tak někdy když vylezu pak je nadnasenej ten kus vodou. omlouvam se za tak blbe popsání, ale už nevím co by to mohlo být. Jsem po porodu 2,5mesice, menstruaci jsem ještě neměla, sex 2× ano s ochranou..co by to mohlo být??

• Nahlásit
  • Citovat
slečinka
22.10.16 12:09

Neporadim, ale ja to řešila s gynekoložkou, vždycky mi da globule ale mam to furt..takze fakt nevím..zkousela jsem protikvasinkovou dietu a povtejdnu se to zlepšilo, ale cele 3 měsíce co by se melo ji nevydržím, tak se aspoň mirnim s cukrem a lepkem a je to trochu min, ae mam to furt…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama