Úchylka před a v pubertě, nebo jsem normální?

Anonymní
5.8.13 14:54

Úchylka před a v pubertě?

Jde o problém, který jsem nikomu nesvěřila a nevím ani, jestli je nutné ho nějak řešit. Jen se chci vypsat, protože doufám, že mě to třeba „vyléčí“. Četla jsem diskusi o pedofilii a znovu jsem si na to vzpomněla. Začalo to v mých 10 letech, kdy jsem spala s dvěma o dva roky staršími kamarády ve stanu na zahradě. Jeden mě přemlouval, abych mu ukázala svoji pipku, že mi taky ukáže pinďoura. Pamatuju si, že se mi nechtělo, ale nakonec jsem to udělala. Pak jsem si ještě to léto hrála s kamarádkou o 3 roky mladší ve dne v tom stejném stanu a hrály jsme si na doktory. Nevím, co jsme přesně dělaly, ale pamatuju si, že jsem jí dávala karty na holá záda, takže asi nic hroznýho. Pak jsem nad tím vším pořád přemýšlela a měla z toho hrozné výčitky svědomí, že jsem dělala něco, co se nesmí (hlavně s těma klukama). Bylo mi i špatně od žaludku, nic mě nebavilo, nechtěla jsem být sama, protože jsem na to musela pořád myslet. Pak asi za rok s tou stejnou kamarádkou jsme si ukazovaly pipiny a do kalhotek strkaly hračky (zase jsem to začala já). To jsem viděla, že má nějaké špinavé kalhotky a vyděsila jsem se, co se stalo. (Byla to MS, o které jsem trochu tušila.) Brala jsem to jako trest za to, co jsem dělala a měla zase špatné svědomí. Ale po nějaké době jsem se vysvlékat před zrcadlem a pak jsem z toho měla zase výčitky. Naposledy, kdy mi bylo asi 12, jsem si lehla na zem v pokojíčku před tou stejnou kamarádkou a vyhrnula kraťasy a tričko a řekla jí, že si může sáhnout, kam chce. Neřekla na to nic a šla si s něčím hrát. Tak jsem vstala jakoby nic a šla si hrát za ní. Pak jsem nic takového nedělala, protože jsem nechtěla už zažít ty výčitky svědomí. Holky, neodsuzujte mě, je mi hrozně a vím, že to byl hnus. Doteď tím asi trpím, nechci moc sex, přítel je ze mě nešťastný, ale já nemám odvahu mu tohle říct a ani nevím, jestli je to opravdu kvůli tomuhle. Ta spojitost mě napadla až v poslední době. S kamarádkou se vídáme pořád a nikdy jsme o tom nemluvily. Je to všechno strašně trapný. Nepište mi sem prosím vtípky a nedělejte si ze mě legraci. Nechci s tím už žít, proto jsem to napsala sem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35461
5.8.13 14:55

Myslím si, že jste nědělali nic zvláštního a že genitálie si prohlíží a hrají s nimi všechny děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 14:57

Opravuji se - že mám špinavé kalhotky - já jsem dostala ms, ne kamarádka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.8.13 14:57

@Tiger-lily Myslím, že ve 12 už jsem nebyla dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
3240
5.8.13 14:59

Ahoj, já si myslím, že o nic nejde. Moc ani netuším, jakým směrem bys měla být úchylná… dítě pedofilií trpět nemže a Tys zkušenosti cos psala zažívala právě v dětském věku… Spíš mi připadá, žes byla doma držena zkrátka, moc se o těchto věcech u vás nemluvilo… To, cos prožívala beru jako normální experimentování s tělem, v dětství a dospívání je to normální, to cos psala nejsou žádné šílenosti. Něco podobného zažil snad každý. Ukazovat si genitálie a sahat si na ně.. to k prozkoumávání patří. Samozřejmě, pokus o kopulaci s chlapcem v tomto věku nebo strkání prstů kamarádce bůhvíkam by už OK nebylo, ale to, cos psala… nevidím nic patologického… Proč máš z toho takové výčitky? Kolik je ti teď let? Na mě Tvá zpověď dělá spíš dojem, že jsi v této oblasti hodně uzavřená a proto ty výčitky.

Příspěvek upraven 05.08.13 v 15:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 14:59

Já si myslím, že se děti zkoumaj a hry na doktory a mámu a tátu dělaj, mě zarazilo jak píšeš že v 10 letech jsi spala se dvěma kamarády, jako jen v tom stanu jste spali? nebo opravdu jste měli sex??

• Nahlásit
  • Citovat
15977
5.8.13 15:00
@Anonymní píše:
@Tiger-lily Myslím, že ve 12 už jsem nebyla dítě.

To už asi ne, ale člověk pořád poznává, takže to nevidím zas tak tragicky a takové výčitky bych z toho neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
5.8.13 15:02

Píšeš, že jste si za kalhotky strkaly hračky, no to jste byly děti :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 15:04

Buď v pohodě, já jsem si v deseti nebo 11 letech taky hrála s kamarádkou na „doktora“ podobným způsobem a nijak mě to nepoznamenalo :-) Myslím, že je to celkem normální. Proč máš takové výčitky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.8.13 15:05

@Maddlen Máš pravdu, doma se o tom nemluvilo. Nevím, proč mám takové výčitky. Lžu. Asi vím. Pocházím z věřící rodiny, i když sama už do kostela nějakou dobu nechodím. Nevěděla jsem, jak se z toho zpovídat, faráři jsem zalhala něco podobného a pak jsem stejně měla výčitky, že jsem mu neřekla všechno. Bála jsem se odsouzení. Je mi 27 a mám jedno dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
22835
5.8.13 15:05

Ukazování genitálií, koneckonců i „šáhnutí“ si, se stejně starými kamarády v tomhle věku bych nebrala jako nic dramatického. Dělá to spoustu dětí.

Mě bylo dvanáct, když jsem poprvé zažila „hustější“ líbačku s klukem, došlo i na ošahávání, ale asi to bylo i o tom, že jsem v tomhle věku už byla hooodně vyvinutá.
Pokud to bylo v rámci dobrovolnosti, nikdo nikoho do ničeho nenutil, tak bych být tebou opravdu hodila podobné zážitky za hlavu.
To, o čem se píše v té druhé diskusi je úplně něco jiného, tam už je to průser.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 15:06
@Anonymní píše:
Já si myslím, že se děti zkoumaj a hry na doktory a mámu a tátu dělaj, mě zarazilo jak píšeš že v 10 letech jsi spala se dvěma kamarády, jako jen v tom stanu jste spali? nebo opravdu jste měli sex??

Ne, sex nebyl. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
8920
5.8.13 15:06

Každý si hrál na doktory. Teda kromě mého manžela, ten zapírá :mrgreen:
Je to pouhá zvědavost a objevování, nic víc… Nechápu, proč si nad tím lámeš hlavu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
5.8.13 15:07

Zakladatelko, já myslím, že by sis o tom měla proluvit s přítelem - a uvidíš, co třeba vyleze z něj. Podobné experimenty dělajkí snad všechny děti, to tak prostě je. Pokud by to nepomohlo a zasahovalo to nějak extrémně do Tv=ho sexuálího života a Ty ses nedovedla uvolnit, pak by byly na místě možná i návštěva psychologa. Ale fakt jsi nic zlého neprovedla. :hug:

EDIT: Zakladatelko, u nás se o tom taky nemluvilo, dokonce i filmy, kde se lidi jen líbali byly tabu. O sexu jsem se dozvídala od kamardek apod. - a uvolnila jsem se až s manželem, i když úplně na 100% to pořád není, to cítím, prostě nějaký ten blok tam je a asi i bude, bohužel. Je to výchovou. Opravdu si zkus o tom s přítelem promluvit, vyklopit mu všechno jako nám tady - i o té výchově apod. a třeba Ti to on pomůže překonat, přece jen tě zná asi nejlíp.

Příspěvek upraven 05.08.13 v 15:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
5.8.13 15:07
@Anonymní píše:
Ne, sex nebyl. :lol:

Doufám, že ti toho pinďoura pak ukázali taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama