Injekce na vyvolání MS

2814
3.8.13 16:37

injekce na vyvolání MS

Ahoj holky, potřebuji radu. Kamarádka už týden nedostala MS, a docela si byla jistá, že je těhotná. Tak šla na gynekologii, doktor ji píchl injekci na vyvolání MS a řekl jí, zdali se nedostaví menstruace, tak je těhotná. Ale jí se dnes dostavila. Trošku mi nesedí, proč jí tu injekci vůbec dávál? U mě se čekalo týden a pak jsem šla jen na ultrazvuk, aby mi to potvrdil, žádná injekce. Slyšeli jste o tom už? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3478
3.8.13 16:42

Jojo, ona ta injekce neublizi kdyby byla tehotna, pry naopak…a delala si test? je divny, ze ji pichl, kdyz mu rekla ze je tehotna :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2814
3.8.13 16:47

No to nedělala, spíš měla divný pocit, boleli jí prsa a zvracela. Dnes si ho dělala a vyšel negativně, tak je z toho docela sklamaná. Myslíš, že by ještě nějaká naděje byla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2814
3.8.13 16:48

Jen ji před tou injekcí prohmatával, řekl jí že má čípek ve tvaru švestky, že by mohla být velká pravděpodobnost, že bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7904
3.8.13 16:51

@111verunka111 kdyby byla opravdu by se nedostavila a neublížila by plodu. Ba naopak :kytka: jako mně a dokonce agolutin sem si nechávala píchnout po IVF. a hle ono se zadařilo. Ale jak to měla potvrzené tvá kamarádka? testem nebo Uz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
3.8.13 16:53

Ahojte, měla jsem to podobné, nedostala jsem to, snažili jsme se o mimi, test negativní..šla jsem na gyndu kde mi udelal prohlídku a řekl že tehotenství nevidí, ale že může být klidně brzy..tak mi píchl vyvolávačku a řekl mi at se nebojím že pokud bych opravdu těhu byla tak že to neublíží ba naopak jen pomůže..po dvou dnech jsem to dostala, těhu pak přišlo myslím nějak za tři měsíce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3478
3.8.13 16:55
@111verunka111 píše:
No to nedělala, spíš měla divný pocit, boleli jí prsa a zvracela. Dnes si ho dělala a vyšel negativně, tak je z toho docela sklamaná. Myslíš, že by ještě nějaká naděje byla?

asi ne, tohle mam pred ms pokazdy…ono to brzy vyjde, kazdopadne ta injekce ji urco neublizila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
3.8.13 17:36
@Brambůrka10 píše:
Jojo, ona ta injekce neublizi kdyby byla tehotna, pry naopak…a delala si test? je divny, ze ji pichl, kdyz mu rekla ze je tehotna :think:

Pravda. Já jsem injekcí na vyvolání dostala několik. Dr. nedřív pořád nic neviděl, později prohlásil, že je tam něco 8o 8o a že asi budu muset na operaci. Své přesvědčení, že jsem těhotná, jsem mu hlásila při každé návštěvě. Když to potvrdil, byla jsem už ve 13tt. Měla jsem z těch injekcí obavy, ale dnes jsem přesvědčena, že to spíš napomohlo zdárnému konci. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
7904
3.8.13 17:38

@rokris to je fakt pomohlo.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2814
3.8.13 22:10

Tak děkuji holky :) já se právě bála, aby jí to neublížilo, kdyby náhodou těhu byla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.14 18:08

Ahoj, ja byla min tyden pro injekci na vyvolani menses ale stale nic… delala jsem si nekolik testu a vse negativní ale je mi obcas dost zle…malatnost mota se mi hlava pocit na zvraceni a boli me pravy bok, vystreluje to az do krize a obcas pichne v pravem podbřišku. Dr rikal ze mam zvetseny pravy vajecnik…tak nevim cim to je kdyz tehotna bych nemela byt ani naUTZ nic nevidel…mam docela strach a jsou to nervy jako hrom…vzdy jsem to mela vcelku pravidelne… napada me mimodelozni těhotenství…nebo cysta? Co se stane kdyz praskne? Pred mesicem jsem snedla dvakrat postinor muze to byt treba i tim? Miminko jeste chci ale ne ted vbudoucnu az a ted me to vsechno docela desi…mela jste nektera stejny problem? Pokud ano jak dr.dal postupuje..? Moc dekuji za nazory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
11.7.14 22:43

Prosím o radu

Ahojky lidičky.
Chtěla bych se zeptat. Měsíčky jsem měla dostat ve středu 9.července 2014 a nedostala jsem je. ve čtvrtek jsem si zašla na gynekologii, a tam mi řekly, že to vypadá na opožděné měsíčky. Daly mi injekci na vyvolání měsíčku. Nevíte, kdy se mají dostavit? Děkuji za radu.:)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
10.11.15 00:41

Ahoj, už před měsícem jsem dostala MS s tím, že jsem to měla ani ne na dva dny, brala jsem atb kvůli zdrav problémům, a ani nám to nějak nedošlo. Přítel mě dokopal, ať dojdu k mudr, ten mi řekl že možné to je a že i když mám měsíc spoždění tak že na ultr zatím není nic vidět. S tím že mám přijít příští týden na krev. Pak mi řekl že tehot nejsem a že mám přijít na injekci - když jse přišla na injekci tak už mě ani nevyšetřil nic a řekl že je vlastně možné že těhotná jsem. A že prostě se uvidí po injekci a že pokud jsem těhotná tak je možné že také budu krvácet.. bolí mě břicho a občas mě třeba píchá v zádech. Nevím co si o tom vlastně myslet… Díky moc za radu dopředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama