Jde ze mě sliz - vysazení antikoncepce

Anonymní
30.7.13 22:25

Jde ze mě "sliz"

Ahoj, máme 2 leté dítě, tento měsíc jsem vysadila HA, normálně mi dorazila menstruace, pak cca po týdnu ukončení menstruace jsem měla ještě „máznuto“ od krve, jen jednou během dne a pak už nic. Což bylo před týdnem. Ted asi čtyři dny cítím takový tlak v podbřišku, trochu to připomíná pocity před menstruací nic víc. Včera jsem měli s manželem první ostrý pokus o druhé miminko, tak nějak bych teď měla mít plodné dny. No a dnes ze mě vychází takový no sliz je to výstižný slovo, bylo to dnes cca 3× vždy to ze mě vypadlo při utírání po malé, poprvé to bylo bílo-hnědé, tedy asi s krví, pak už jen takové bílo průhledné. Tahá se to, lepí to, nezapáchá… Jinak mi nic není. Napadlo mě i sperma, ale to zapáchá, navíc ze mě jde max. ještě ráno po večerním sexíku a né ještě další den večer před spaním. Nenapadá někoho o co může jít? Na záněty netrpím, těhotná být ještě nemůžu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7965
30.7.13 22:27

Co ovulacni hlen??? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
30.7.13 22:28

Plodný hlen? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
30.7.13 22:29

Cha, jsem pomalá. Určitě bych dala ještě nějaký tensex, ovulace by měla nastat až když bílkový hlen vymizí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7965
30.7.13 22:33

@Gladys Haha jo jednou jsem byla rychlejší :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 22:45

Aha, já to nikdy moc nestudovala kdy je ovulace, jak se projevuje a tak…jen jsem při prvním mimi na jedněch stránkách dle poslední MS si nechala spočítat ideální den na snažení a vyšlo to první měsíc tak jsem to zkusila znovu, je tam tolerance plus mínus nějaký den…Tak ještě otázka, jak dlouho ten hlen bude odcházet? Den, dva, abych tak nějak věděla kdy bude dobré se zase snažit (manžel jezdívá služebně pryč).

• Nahlásit
  • Citovat
Aty
7700
30.7.13 22:46

Nojo podle slizu poznáš, že máš ovulku (((-: takže přeju hodně sexu (((-:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
30.7.13 22:58
@Anonymní píše:
Aha, já to nikdy moc nestudovala kdy je ovulace, jak se projevuje a tak…jen jsem při prvním mimi na jedněch stránkách dle poslední MS si nechala spočítat ideální den na snažení a vyšlo to první měsíc tak jsem to zkusila znovu, je tam tolerance plus mínus nějaký den…Tak ještě otázka, jak dlouho ten hlen bude odcházet? Den, dva, abych tak nějak věděla kdy bude dobré se zase snažit (manžel jezdívá služebně pryč).

to je myslím individuální, já měla příznaky ovulace někdy i týden dopředu, bolesti, nafouklost a pak prd a ze dne na den klid. Tak to uvidíš, jak dlouho to cca bude trvat, víc jak týden asi fakt ne. A spermie vydrží oplodněníschopná tak dva dny, tak myslím, že minimálně tak jednou až dvakrát byste ještě mohli štrejchnout a mohlo by to být zas na první pokus :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3494
30.7.13 23:05

Podle mě se vám to už povedlo a jseš v tom :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 23:07

Tak dnes už to nedáme, manžel je grogy, ale zítra to raději ještě zkusíme a pak možná ještě ob den, když už tak už:) děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
1767
30.7.13 23:12
@Anonymní píše:
Tak dnes už to nedáme, manžel je grogy, ale zítra to raději ještě zkusíme a pak možná ještě ob den, když už tak už:) děkuji za info.

A papej listovku, obzvlášť po HA nutné! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 14:48

Ahoj, tak dnes se hlen změnil, není to už ten bílek, ale je to více bílé a takové krémovité, jak plet. mléko. Takže dnes mám ovulaci? Takže sexík by byl ideální…listovku beru asi 14 dní, tak to snad stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.10.13 13:30

Ahoj, tak tenkrát to nevyšlo, ale dnes jsem měla na testu dvě čárky:) teda je zatím slabá, zítra má dorazit MS tak snad to je opravdu pozitivní. Mějte se a dík za rady

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama