Hlídání 4leté cizinky na 14 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anilwap
Kecalka 490 příspěvků 13.11.14 18:37
Hlidani cizi holcicky

Mam takovy dotaz, moje dcera ma ve skolce spoluzacku (obe maji 4 roky) a jeji maminka, cizinaka, dela praci, ve ktere je nucena na 14dni odjet do zahranici. Nema tady babicky ani kamaradky. Nabidla jsem se, ze ji dceru pohlidam. Ted se mi to ale rozlezelo v hlave. 14 dni je dlouha doba, dite ma urcite jine navyky, nez to moje, navic ta zodpovednost. Co si o tom myslite? Hlidali jste nekdy takto dlouho cizi dite? Jake to bylo? Dekuji za nazory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 18:38

@anilwap kolik ti zaplatí?? hlavně pak sepište, že kdyby něco tak můžeš s malou k doktorce ty… já bych do toho šla

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.11.14 18:39

@anilwap hlídala jsem mnohem dýl. Problém bych v tom neviděla, když to zaplatí. A dej si zapsat plnou moc na zastupování u dr a pod, kdyby se něco stalo.

anilwap
Kecalka 490 příspěvků 13.11.14 18:41

Uvazovala jsem, ze si urcite reknu o penize na jidlo, ale jinak bych za to asi nic nechtela, holky jsou kamaradky, tak si rikam, ze si pohrajou a bude veselo (doufam), o penize mi nejde.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 18:41
@anilwap píše:
Mam takovy dotaz, moje dcera ma ve skolce spoluzacku (obe maji 4 roky) a jeji maminka, cizinaka, dela praci, ve ktere je nucena na 14dni odjet do zahranici. Nema tady babicky ani kamaradky. Nabidla jsem se, ze ji dceru pohlidam. Ted se mi to ale rozlezelo v hlave. 14 dni je dlouha doba, dite ma urcite jine navyky, nez to moje, navic ta zodpovednost. Co si o tom myslite? Hlidali jste nekdy takto dlouho cizi dite? Jake to bylo? Dekuji za nazory.

nesla bych do toho ani nahodou - nahoda je blbec něco se stane a po tobe pak bude vymahat trvaly následky ze jsi ty pochybyla a tvoji vinou se to stalo :nevim: ale jen muj názor :kytka:

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 18:42

@anilwap zas jí nezvykej… jen ať si tě zaplatí :-) ale pokud je co k čemu tak ti to navrhne sama…

anilwap
Kecalka 490 příspěvků 13.11.14 18:45

A o kolik byste si na hlidani na den treba rekly penez?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.11.14 18:47

Jabych do toho sla, ale jak pisou holky, chtela bych plnou moc, nejde jen o urazy, ale treba nejaka viroza atd, at to muzes resit u jeji doktorky.

Mnohem vic bych se bala styskani a place, 14 dnu je pro tak male dite dlouha doba

Safiye
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 13.11.14 18:48

Nech si napsat plnou moc u doktorek, ve školce(pokud to vyžadují) a tak :) neviděla bych v tom problém. Jen ať přispěje na jídlo a sepíše ti na co je zvyklá apod. Peníze bych asi za to taky nechtěla, pokud bych na tom nebyla finančně špatně, ale pokud ti nějakou částku nabídne, tak proč ne, můžeš koupit pak něco pro svojí malou.

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 18:49

Jako kdyby mi dala dvojku + litr na jídlo tak by mi to přišlo fajn :-) nevím jak jste na tom vy finančně :-) nechci to zase rozpočítávat na hodiny atd… ale kdyby si měla platit klasicky chůvu tak by se nedoplatila :-)

Safiye
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 13.11.14 18:49

@anilwap 100? nevím kolik se říká na hlídání 100-150

Safiye
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 13.11.14 18:50

@Babišovka :palec: s tím bych také souhlasila :)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 18:50

Já si moc nedokážu přestavit, že bych nechala 4 leté dítě 14 dní u paní, co znám jen ze školky. Od tebe je to moc hezké, ale co by paní dělala, kdyby ses jí nenabídla, že malou pohlídáš?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.11.14 18:52

A ty chodis do prace? Co by bylo, kdyby jeji dite onemocnelo a muselo by zustat doma a tvoje bylo zdrave a slo do skolky? Napise ti doktor osetrovacku na cizi dite? :nevim:

ivašot.
Kelišová 7329 příspěvků 13.11.14 19:00

@majki.r Taky mě to zarazilo, 4 leté dítě bych snad nechala hlídat dlouholeté dobré kamarádce, ale známé ze školky asi těžko. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >