hluboká korbička X-lander/quinny

Anonymni
27.8.09 08:47

hluboká korbička X-lander/quinny

Nevím jestli tady je takový dotaz, ale chtěla jsem se zeptat, jestli někdo vyzkoušel obě korbičky, která je z nich lepší..
Zdá se mi, že jsou na první pohled stejné, ale když se dívám zblízka, tak vidím, že X-lander má delší stříšku na korbičce, tzn. že zasahuje víc nad kočár. Což je určitě lepší. U quinny dreamy by se dala použít sluneční clona, opravdu se mi zdá, že je stříška hodně krátká.
Co se týče vnitřního prostoru, to jsem neměla možnost vyzkoušet…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
27.8.09 11:51

Mám quinny dreamy na freestyle, korbička je fakt pidi. Mates má teď 67cm a už se stěhoval do sporťáku. Já osobně , kdybych se mohla znovu rozhodnout, tak bych si k tomu freestylu, když jde do lehu, koupila od emitexu vložnou tašku, vyšlo by to zřejmě nastejno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
27.8.09 11:57

Ahoj, já mám x lander a kamarádka měla tu druhou. Mě ta na x lander přijde lepší a i na ní vozím clonu( mám spony na silné konstrukce) Ale obbě jsou docela malé, dcerce budou 3 měsíce a má tam tak 10cm místa. Ale ona je fakt velká, můžu hodit fotku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.8.09 12:06

ahojky, diky za odpovedi.
prave mne se zdaly byt obe uplne stejne, ale vcera jsem videla, ze nejsou. taky mi prijde ta na x-lander vetsi a lepsi.
klidne pridej fotku :lol: , mam poslat email?
mala byla taky docela velka, ale mela jsem jiny kocar a tam byla korba velka, ale nelibil se mi, tak sjem si rikala, ze na druhy ten quinny, mam totiz sportak speedy

• Nahlásit
  • Citovat
3471
27.8.09 22:41

Jestli chceš, tak pošli :wink: . Ráda ti korbičku nafotím i s naší malou modelkou :lol: :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jarmi
27.12.09 20:09

Korbička od X-landeru na quinny speedy ?

:-D Ahoj já mám prosím dotaz, třeba budeš vědět. Prodávám starší korbičku odX-landeru a chtěla by ho holka, co má podvozek od quinny speedy. Myslíš, že adaptéry budou na to pasovat? Prý to někde četla, že by snad měly , ale já nevím, my máme všechno od X-landeru. Díky moc za odpověď. Jarmila 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
894
11.1.10 12:49

Ahojhky, tak to netuším, jestli bude pasovat, ale podle mě by měla, myslím, že to tak i holky dělaly, že ke speedymu koupily korbu x-lander, je levnější. Zkus si dát dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama