Hluboký kočárek Hebart basic nebo Dema pure classic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 19.12.16 14:31
Hluboký kočárek Hebart basic nebo Dema pure classic

Ahojky, máte zkušenosti s některým z těchto samostatných hlubokých kočárků? Děkuji :)

Reakce:

xjuklickova
Kelišová 5122 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 15:52

@asimpa mám Hebart, za mě splnil vše co bych od kočáru za 4500 čekala, odvozil dvě děti, holku do 15 měsíců, než chodila, kluka do 12 kil, bez jediné závady.

asimpa
Stálice 82 příspěvků 19.12.16 15:57
@xjuklickova píše:
@asimpa mám Hebart, za mě splnil vše co bych od kočáru za 4500 čekala, odvozil dvě děti, holku do 15 měsíců, než chodila, kluka do 12 kil, bez jediné závady.

Děkuji za kladnou zkušenost :-) Takže korbička velká, když se tam děti vlezli tak dlouho?

xjuklickova
Kelišová 5122 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 16:26

@asimpa velká, myslim, ze bych tam kluka dala i ted s fusakem. Mozna i do uplneho lehu.
Na co teda kocar neni vhodny, tak je cestovani autem, mame kombik, takze dobrý, ale jiny kufr je plný, i kdyz jsem se na tydeni dovolenou sbalila i do thalie a celkem v pohodě, ale fakt je to spatne skladne

asimpa
Stálice 82 příspěvků 19.12.16 16:49

Tak to je super :-) S horší skladností počítám, u těchto kočárků to tak většinou bývá :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >