Hluční sousedé

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
10.4.21 13:29

Hluční sousedé

Ahoj, mám takový dotaz, akorát nevím jestli na něj je teda odpověď, ale už jsem zoufalá.
Bydlime v paneláku a bohužel máme na sousedy vážně smůlu. Asi měsíc zpět se nad nás nastěhovala taková vice početná rodina, první dny to bylo v pořádku, ale asi po týdnu se tu otrkali a začlo peklo.. Děti jim v noci řvou ( chápu, nemají vypínač) ale oni je ani neokřiknou, nemají žádný řád a my jsme nevyspalí.
Máme 8, a skoro 5 letého syna byli zvykli chodit spát do půl 9, díky nim se nám daří je uspat až kolem 11 a pak se každé ráno probouzime s bolesti hlavy. Pani která bydlí nad nimi za nima xkrat byla a vždycky se uklidnili jen na chvilku.
Asi 3 dny zpět za nimi byla domovnice, domluvit jim, je to trochu lepší, ale dělají naschvál tím způsobem ze třeba od 7 od večera přesně do 10 pouštějí písničky na plny pecky, děcka jezdí na odražedlech, řvou po sobě, třískaji věcmi v 10 to utnou a pak už jen sem tam něco..
A moje otazka.. Nedovedu si představit že až mi děti ráno začnou vstávat do školky a školy tak budem poslušně čekat až do 10 hodiny, až se vyřáděj :? Je i něco jako večerní klid? Je to vážně šílené..
Mě se rozjíždí migrény, děti nevyspali, chlap nervni, jen díky někomu kdo se neumí přizpůsobit :(..(naše odstěhování není ve hře - nemůžeme si to momentálně dovolit)
Děkuji za případne rady, hezky den, Adéla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33420
10.4.21 13:36

Po 22 h můžete zavolat MP.
Nad námi bydlí pán a ten má děti ve střídavé péči a ten hluk je také kolikrát k
nevydržení. Slyší je i sousedi pod námi, půlka paneláku. :zed: Sousedi, kteří bydlí s nimi na patře, na našem patře, pod námi. :zed:
Když pán nemá děti u sebe. Tak občas v noci ruší klid hlasitou souloží. Bohužel ohleduplnost se vytratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
10.4.21 13:43

A je to jejich byt, nebo je v podnájmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
10.4.21 13:44

Taky to znám bohužel z předchozího bydlení. Bezohlední lidi prostě. :roll: Pokud neruší noční klid tak se asi nic dělat nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.4.21 13:46

@topazio to samozřejmě vim, už tu na ne někdo volal MP 2× ale pamatujou si to jen chvilkou, pak dělají jakoby nic..
Spis mi jde o to jestli muži dělat ve večerních hodinách, si nedovedu představit az budou muset mít děti řád, tak budem trpět do 22hod než se tam vyskáčou a děti budu mít nevyspaly prostě :(
A to jednu starší paní která tu bydlí už léta a slušne je požádala aby nedělali bordel a večer se chovali ohleduplně narkli z rasismu a ze si furt něco vymyslime :nevim: přitom me osobně je jedno co jsou zač, i kdyby bylo modrý..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.4.21 13:48

@Dara90 nedá? :( me by stačilo aspoň trochu ticho po 20h. :( fakt jsem zoufalá jako nikdy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59859

Tohle nechápu. Asi mají hroší kůži.
Mi by teda strašně vadilo, udělat si a rodině v bydlišti špatné jméno. Aby se nám někde dobře žilo, tak chci hezkou atmosféru. Být se sousedy za dobrě.
Je to taková druhá rodina. Začali v novém velmi zle a místo pokory a stáhnutí se, tak dělají schválnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33420
@Adelka08 píše:
@topazio to samozřejmě vim, už tu na ne někdo volal MP 2× ale pamatujou si to jen chvilkou, pak dělají jakoby nic..
Spis mi jde o to jestli muži dělat ve večerních hodinách, si nedovedu představit az budou muset mít děti řád, tak budem trpět do 22hod než se tam vyskáčou a děti budu mít nevyspaly prostě :(
A to jednu starší paní která tu bydlí už léta a slušne je požádala aby nedělali bordel a večer se chovali ohleduplně narkli z rasismu a ze si furt něco vymyslime :nevim: přitom me osobně je jedno co jsou zač, i kdyby bylo modrý..

Ach jo. S těmito občany je těžké vyjít. :pocitac:
Zkusit zavolat na přestupkovou komisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
10.4.21 13:51

To znám, ale trošku v horším provedení, hlasitá hudba, řev, nadávky, hádky, a rev dítěte kdykoliv, v sedm ráno, ve tři odpoledne, o půlnoci, v jednu ráno, pořád. Nezmuzeme nic, policii neotvírají, sociálce také ne. Myslím, že nenaděláš nic, pokud jsou v nájmu, kontaktovala bych majitele bytu.

• Citovat
  • Nahlásit
31
10.4.21 13:51

@heluska1992 byt maji v podnájmu, ale majitel je pardon deb*l, on si tam vždycky nasadí takový pochybný lidi.. Na schůzi říkal ze když mu platí nájem pravidelně, nehodlá nic řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
10.4.21 13:52

Pokud jsou v najmu tlačila bych na majitele. Pravidelně bych si mu stěžovala, sepsala se sousedy a doporučené zaslala stížnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
10.4.21 13:53
@Adelka08 píše:
@Dara90 nedá? :( me by stačilo aspoň trochu ticho po 20h. :( fakt jsem zoufalá jako nikdy..

Tak pokud za nimi už někteří sousedi byli a na hluk si stěžovali a oni se stejně neuklidnili tak asi nic nenaděláš. Jsou prostě bezohlední. Já vím, že je to na palici. Jak už jsem psala, znám to z předchozího bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
10.4.21 14:03

Tak děkuji, i když moc jste me nepotesili :D :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 14:21

Tak to upřímnou soustrast, taky jsme řešili hlučného souseda, a z mé zkušenosti na tyhle lidi nic nezabírá. My jsme volali mnohokrát policii, odhadce hluku, svolávali radu družstva, řešili to s pronajímatelem, petice s podpisy sousedů… a nic platné to nebylo. Po několika měsících z toho bordelu manžel dostal tik v oku, žaludeční vřed a poruchu erekce, a odstěhovali jsme se na samotu :nevim: Doporučuji vzít nohy na ramena a prchnout, protože legální cestou se takových sousedů nedá zbavit

• Citovat
  • Nahlásit
13237
10.4.21 14:21
@Adelka08 píše:
Ahoj, mám takový dotaz, akorát nevím jestli na něj je teda odpověď, ale už jsem zoufalá.
Bydlime v paneláku a bohužel máme na sousedy vážně smůlu. Asi měsíc zpět se nad nás nastěhovala taková vice početná rodina, první dny to bylo v pořádku, ale asi po týdnu se tu otrkali a začlo peklo.. Děti jim v noci řvou ( chápu, nemají vypínač) ale oni je ani neokřiknou, nemají žádný řád a my jsme nevyspalí.
Máme 8, a skoro 5 letého syna byli zvykli chodit spát do půl 9, díky nim se nám daří je uspat až kolem 11 a pak se každé ráno probouzime s bolesti hlavy. Pani která bydlí nad nimi za nima xkrat byla a vždycky se uklidnili jen na chvilku.
Asi 3 dny zpět za nimi byla domovnice, domluvit jim, je to trochu lepší, ale dělají naschvál tím způsobem ze třeba od 7 od večera přesně do 10 pouštějí písničky na plny pecky, děcka jezdí na odražedlech, řvou po sobě, třískaji věcmi v 10 to utnou a pak už jen sem tam něco..
A moje otazka.. Nedovedu si představit že až mi děti ráno začnou vstávat do školky a školy tak budem poslušně čekat až do 10 hodiny, až se vyřáděj :? Je i něco jako večerní klid? Je to vážně šílené..
Mě se rozjíždí migrény, děti nevyspali, chlap nervni, jen díky někomu kdo se neumí přizpůsobit :(..(naše odstěhování není ve hře - nemůžeme si to momentálně dovolit)
Děkuji za případne rady, hezky den, Adéla

Tak do 22 hod toho moc nezmůžete, to mají „právo“ být hluční.
Jen by me zajímalo, jak víte, že. Děti ani neokřiknou? Že nemají řád? Tohle jsou dost odvážná tvrzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat