Reklama

Hnědé špinění a divný pocit u pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raflik
Povídálka 29 příspěvků 04.05.18 17:29
hnědé špinění a divný pocit u pochvy

Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby mi někdo poradil :-(… Už 4 den špiním hnědým výtokem… výtok není celý den ( ráno je silnější a během dne sem tam ). Cítím menší tlak v oblasti pochvy a třísel. Nevím jak přesně ten pocit popsat. Menstruaci mám různě. Jednou 28 dní někdy 35 dní. 1.5. jsem začala špinit a zítra 5.5. bych měla menstruovat. Antikoncepci neberu a styk byl mimo ovulaci.

Reklama

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 04.05.18 18:15

@raflik Doporučím navštívit gynekologa a svěřit se mu s problémem. Možná by to chtělo udělat hormonální profil, zda není něco v nepořádku s hormonální rovnováhou ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama