Hnědé špinění a divný pocit u pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raflik
Nováček 10 příspěvků 04.05.18 17:29
hnědé špinění a divný pocit u pochvy

Dobrý den, byla bych moc ráda, kdyby mi někdo poradil :-(… Už 4 den špiním hnědým výtokem… výtok není celý den ( ráno je silnější a během dne sem tam ). Cítím menší tlak v oblasti pochvy a třísel. Nevím jak přesně ten pocit popsat. Menstruaci mám různě. Jednou 28 dní někdy 35 dní. 1.5. jsem začala špinit a zítra 5.5. bych měla menstruovat. Antikoncepci neberu a styk byl mimo ovulaci.

Reklama

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 04.05.18 18:15

@raflik Doporučím navštívit gynekologa a svěřit se mu s problémem. Možná by to chtělo udělat hormonální profil, zda není něco v nepořádku s hormonální rovnováhou ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama