Hnědý jazyk u dcery po Amoksiklavu

zdenka_v
15.2.16 23:41

Hnědý jazyk u dcery

Hnědý jazyk u dcery

Dcera dobrala atb už před měsícem. Pořád má hnědý jazyk. Vím, že po Amoksiklavu to být může, jak jsem četla. Může to být tím i po takové době?
Pije šípkový a rakytnikový čaj, tak nevím, jestli to třeba taky není z toho…
Už mě to znepokojuje… Poraďte někdo.
Laktobacilky dostává. Budou jí v dubnu 3 roky.
Na internetu se píše o špatných játrech, když je hnědý jazyk, ale jí nic jiného není.
Děkuji.

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

39
16.2.16 00:33

Syn to měl z čaje, asi měsic v kuse, taky už jsem byla nervózní. Nevím jak moc to dcerka má, můj syn měl nahoře hnědý povlak, jinak měl jazyk normální.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zdenka_v
16.2.16 07:37

@Katka_Sv ano, tak jako uprostřed, jinak ho má normální, nijak to není ohraničené…
Zkousime tedy vysadit ten čaj…
Děkuji.

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama