Hnědý výtok před menstruací

Anonymní
11.9.20 12:38

Hnědý výtok - sos

Ahoj holky. Nikdy jsem toto nezažila, tak se omlouvám pokud budu za trotla. Za 3 dny mám dostat měsíčky. Antikoncepci neberu už druhým rokem, styk nebyl - není s kým :mrgreen:

Ale před 3 mi se mi objevil hnědý výtok a mám takové podezření, že i den, možná dva předtím jakoby žlutooranžový. Nic mě nebolí, Nsvědi, nezapacha. Omlouvám se za popis, je mi to hloupé. V úterý má gynekoložka ordinuje bez objednání tak mám v plánu za ji zajít… Kdyby se měsíčky nedostavily.

Ale co by to mohlo být??? Na netu jsem našla, že oranžovo žlutý výtok ( bylo to pár kapek ) může znamenat infekci. Ale já nevím z čeho??? Nechápu. Jak píšu styk nemám, nikde v bazénu jsem nebyla, hygienu dodržují stále stejnou. A hlavně nikdy jsem na takové věci netrpěla, neznám ani mykózy, kvasinky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2777
11.9.20 12:39

Chybná sekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 12:42

@Lexter Pardon, nějak jsem si nevšimla :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2777
11.9.20 12:44
@Anonymní píše:
@Lexter Pardon, nějak jsem si nevšimla :roll:

Však v pohodě. Já jen že zrovna obědvám a chtěl jsem se zasmát o ochablých penisů a neukojitelných dvacítek. Tohle jsem nečekal. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
11.9.20 12:48

Může to znamenat příchod menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 12:49

@Lexter :mrgreen: Děkuji, teď jsem se zasmála. A omlouvám se - zapomenout a dobrou chuť

• Citovat
  • Nahlásit
9115
11.9.20 13:01

Někdy to mívám před MS, nemusí to nic znamenat. Hnědý výtok je ve skutečnosti už slabé krvácení, jen je jí málo a zhnědne, než se z těla dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
11.9.20 15:13

Já to měla časem před každou ms tak dva dny :nevim: ale až kolem třicítky mi to začalo, predtim ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama