Reklama

hnisavé pupínky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pintirova
Kecalka 151 příspěvků 14.01.10 15:05
hnisavé pupínky

Mojí dceři se před 3dny objevil hnisavý pupínek,ten pak vzrostl na nežida.Ale druhý den se jí okolo vytvořilo několik podobných pupínků se žlutou vnitřkem.U dr. jsme byly,když měla jen jeden ,a ta jí dala ant.mast fulicit.Ale nelepší se to.spíše se rozšiřuje.Nemáte některá s tím skušenost.Nevím jestly jít na kožní nebo zpět k naší dr.Taky jí to asi svědí protože se drbe.Má to na boku blíže k podpáždí a rozšiřuje se to,směrem k prsíčkám.Za radu děkuji :-(

Reklama

Reakce:

elda1
Kecalka 397 příspěvků 14.01.10 15:54

Já bych šla radši na kožní,tím nic nezkazíš.

Klaras 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.10 17:37

Moje holka mela taky hnisave pupinky,ktere se rozsirovaly ve vetsi bolaky,ktere hrozne hnisaly,mela to na rukach,trupu,no­hach.Nepomaha­ly zadne masti,byla jsem uz zoufala,kozarka vubec nevedela co to je,az jsem se nastvala a sla k detske a ta hned vedela ze to je impetigo v dost hroznem stavu,malou poslala lezet do nemocnice.Kde byla pres 14 dni,mela v tom streptokoka, zjisteneho ze steru primo z bolaku.Dostavala penicilin.koupele v hypermanganu a nejaka masticka kortikoidni a antibiotikova­.Hojilo se to dost pomalu a jeste asi pul roku se z toho dostavala,obcas nejaky ty pupinky mela.Ted kdyz se ji udelaji takove nejake pupinky tak mazeme Endiaronovou masti,pomaha nam na to.Pisu nasi zkusenost,ale je jasny,ze vy muzete mit neco jineho.Po netu se tezko radi :)Zkus koupel v hypermanganu-par zrnicek do vany,aby to bylo mirne ruzove.A pak to zkus namazat tim endiaronem.Pokud se to nebude lepsit tak bezte na kozni.Dnes po zkusenostech bych trvala na steru primo z pupinku,bola­ku.Preju at se to lepsi!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >